آشتی و رفع کدورتبازگشت معشوقدعامحبوبیتملاقات و دیدار

دعای دیدار

در این مطلب دعاجو به توضیحات مربوط به دعای دیدار و موارد مرتبط با آن پرداخته است. دعای دیدار از روابط عاطفی تا روابط تجاری کاربرد های فراوان دارد.دعای دیدار برای خرید و فروش و حتی در زمینه مهربان شدن آسمان برای باران نیز استفاده می شده است.دعای دیدار را که در ادامه مطالعه خواهید کرد لطفاً عین دستورالعمل اجرا کنید.( نگاه کنید به دعای زبان بند )( نگاه کنید به دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب )

دعا هایی که در ربطه با دعای دیدار در این مطلب به آنها پرداخته شده است عبارتند از :

  1. دعا برای ملاقات معشوق
  2. دعا برای دیدار شخصی
  3. دعا برای ملاقات با شخصی
  4. دعا برای دیدن معشوق در بیداری
  5. دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر
  6. دعا برای احضار آنی معشوق
  7. دعاهای که معجزه می کنند

 دعای دیدار

 قبل از دیدار یار، معشوق یا شخص مورد نظر که تمایل دارید مهرتان در دلش بیفتد می توانید دعای دیدار را بخوانید. نگرانی دارید در مصاحبه برای استخدام یا مراسم خواستگاری پسندیده نشوید و تمایل دارید همه چیز تحت کنترل خدا به خیر و خوشی پایان بپذیرد؟ دعای دیدار که در زیر آمده است را باید بعد از نماز صبح 17 مرتبه در دل بخوانید. دعا برای ملاقات با شخص به مدت 5 روز طول می کشد و پایداری آن بعد از اجابت بیشتر است ولی دعای دیدار را همان روز دیدار باید خواند و برای اجابت متمرکز همان روز می باشد.( از خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران و چگونه وارد خواب عشقمان شویم نیز دیدن فرمایید )( نگاه کنید به دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور )

« آیه وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ ادامه در »

دعا برای ملاقات معشوق

دعا برای ملاقات معشوق کمتر از 9  روز اجابت می شود. صد و یازده مرتبه صلوات فرستاده و بعد بر کاسه آبی بدمید و آن آب را در حالی که نام معشوق خود را به زبان می آورید درب خانه بریزید. همان جایی که آب را رها می کنید شرایط ملاقات با معشوق فراهم می شود. خواندن صلوات در دعا برای ملاقات معشوق باید قبل از نماز صبح صورت بگیرد. دعا برای ملاقات معشوق در زمینه جلب محبت از دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر قدرت بیشتری دارد. دعای دیدار و دعا برای ملاقات معشوق از نظر قدرت در یک سطح هستند. (نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق )( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

دعا برای دیدار شخصی

دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت و قهر سالهاست که بین شما جدایی افتاده است را که در زیر آمده باید 11 مرتبه بعد از نماز صبح با صدای بلند به مدت سه روز قرائت کنید. دعا برای ملاقات با شخص مرود نظر هم می تواند مکمل خوبی برای دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت سالهاست وی را ندیده اید باشد.دعا برای دیدار شخصی که قهر است مکمل خوبی برای دعای دیدار می باشد( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی ) ( نگاه کنید به دعا برای آشتی دادن دو نفر از راه دور )

« رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا »

دعا برای ملاقات با شخصی

دعا برای ملاقات با شخصی از فامیل یا آشنایی که به دلیل مصافت طولانی علاقه ای به دیدار وی دارید و زمان درازی است که دلتنگ وی شده اید. دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است را که در زیر آمده بعد از نماز صبح به مدت یک ماه قرائت کنید. توجه داشته باشید بعد از خواندن دعا برای ملاقات با شخصی که از شما درو است باید نام فرد مورد نظر را سه مرتبه بگویید. می توانید از دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر در پنج روز آخر ماننده همان دستورالعمل استفاده کنید که موجب قدرت بیشتر در اجابت دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است می شود.دعا برای ملاقات با شخصی که در مسافرت است را اگر در فاصله زمانی یک هفتگی از دعای دیدار اجرا کنید فواید بسیار دارد.( نگاه کنید به دعاهای سریع الاجابه برای آشتی )

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَللّهُمَّ اِنّى اَتَوَجَّهُ اِلَیْکِ بِاَحَبِّ الاَْسْمآءِ اِلَیْکَ وَاَعْظَمِها لَدَیْکَ وَاَتَقَرَّبُ وَاَتَوَسَّلُ اِلَیْکَ بِمَنْ اَوْجَبْتَ حَقَّهُ عَلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ وَعَلِی وَفاطِمَةَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَیْنِ وَعَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَجَعْفَرَ بْنِ مُحَمَّدٍ وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ وَالْحَسَنِ بْنِ عَلِی وَالْحُجَّةِ الْمُنْتَظَرِ صَلَواتُ اللَّهِ عَلَیْهِمْ اَجْمَعینَ اکْفِنى کَذا وَکَذا »

دعا برای دیدن معشوق در بیداری

موارد استفاده دعا برای دیدن معشوق در بیداری زمانی است که معشوق خود را در خواب دیده باشید و از مصاحبت با وی یا عملی که انجام داده است خورسند شده باشید یا آرامشی که در کنارش در خواب تجربه کرده باشید شما را آرزو باشد. به شرطی که آن خواب را مایل به دیدن در بیداری باشید دعا زیر را بعد از قرائت 17 صلوات سه بار بخوانید و در آخر نام فرد را سه بار به زبان بیاورید. زمان اجرای دستور العمل دعا برای دیدن معشوق در بیداری باید مانند دعا برای ملاقات معشوق قبل از نماز صبح باشد. دعای دیدار و دعا برای دیدن معشوق در بیداری مکمل بسیار مناسبی برای یکدیگر بوده و اجابت را سرعت می بخشند ( نگاه کنید به مجموعه طلسم از راه دور
)

« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً  »  

دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر

116 بار الله اکبر را بعد از نماز های پنج گانه به مدت 5 روز قرائت کنید . بسیار توصیه شده است که با صدای بلند و شمرده شمرده خوانده شود.در دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بعد از قرائت 116 بار الله اکبر باید نام شخص مورد نظر را سه مرتبه تکرار کنید ولی اگر نام او را ندانید باید تصویری که از وی دیده اید را به یاد بیاورید. در روز آخر دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بهتر است از دعای دیدار استفاده کنید. ( نگاه کنید به دعای رسیدن به معشوق )

دعا برای احضار آنی معشوق

برای اینکه هر چه سریع تر به معشوق خود برگردید و بازگشت سریع معشوق مورد برای شما رخ دهد می توانید دعا برای احضار آنی معشوق را که در زیر آمده است بعد از نماز های پنج گانه به مدت سه روز بخوانید.مطالب بیشتر را در این خصوص در مطلب دعا برای احضار آنی معشوق دنبال کنید. دعایی که در این مطلب از دعا جو تحت عنوان دعا برای ملاقات معشوق آمده است می تواند مکمل خوبی برای دعا برای احضار آنی معشوق باشد که توصیه می شود هر دو را باهم شروع به اجرا کنید. دعای دیدار از دعا برای احضار آنی معشوق پایدار تر است ولی قویتر نیست (همچنین نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق و دعای بازگشت معشوق کمتر از سه روز)

« اللهم یا قادراً على کل شیء .. اغفر لنا کل شیء وارحمنا برحمتک الواسعه التی رحمت بها کل شیء وإذا وقفنا بین یدیک لا تسألنا عن أی شیء فإنک أهل التقوى وأهل المغفره »

دعاهای که معجزه می کنند

دعاهای که معجزه می کنند معمولاً دعاهای هستند که فرد دعا کننده در هنگام اجرای دستورالعمل های آنها شرط هایی را رعایت بفرماید. شرط اول برای اجابت دعا که در همه دعا ها از جمله دعاهای که معجزه می کنند و دعای دیدار باید رعایت شود خواندن نماز های پنج گانه است. اگر تمایل دارید دعا هایی که اجرا می کنید برای شما معجزه کنند و خواسته های شما اجابت شود باید شرط هایی مثل تهمت نزدن مال کسی را نخوردن دروغ نگفتن را نیز مانند قضاوت نکردن رعایت بفرمایید.

مطالب مرتبط:

20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده
ذکر یا ودود برای حاجت
ذکر یا ودود برای محبت
طلسم محبت
جلب محبت پسر برای ازدواج
عزیز شدن نزد شوهر
بهترین دعای محبت
دعا برای کار بسته
قویترین طلسم محبت هندی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن