دعاکار

دعای مخصوص رزق و روزی

دعاجو در این مطلب به معرفی دعای مخصوص رزق و روزی می پردازد.متن و دستور العمل، دعای مخصوص رزق و روزی و دعاهای مرتبط که شامل دعای رزق و روزی مغازه، دعای نوشتنی رزق و روزی و زمان آن، دانلود دعای رزق و روزی، دعای رزق و روزی در مفاتیح، قویترین طلسم رزق و روزی فراوان می باشد، در این مطلب گردآوری شده و از نتیجه بخش ترین و قوی ترین دعاهای مخصوص رزق و روزی می باشند.

دستور العمل دعاهای مخصوص رزق و روزی را با دقت اجرا کنید نکته اینجاست که نباید از دستور العملی که داده شده برای دعایی دیگر استفاده شود مخصوصاً در دعا های مخصوص رزق و روزی، مورد دیگری که در خصوص دستور العمل های دعاهای رزق و روزی باید توجه داشته باشید این است که به دلیل آنکه از منابع کهن استخراج شده بسیار حساس و قدرتمند هستند پس تا آخر مطلب را بخوانید بعد شروع به اجرا کنید.

ما خود به سرنوشت و تقدیر باور داریم و معتقدیم خواست خداست که شما در حال مطالعه دعای مخصوص رزق و روزی از مطالب دعاجو هستید و مطالعه این مطالب در مسیر سرنوشتتان قرار گرفته است از همین رو مصرانه تقاضا داریم برای کسی این مطالب، دستور کار یا آدرس این سایت را نفرستید. اگر آشنایی از اطرافیانتان نیاز داشت، خدا خودش راهنمای اوست و شما در کار خدا دخالت نکنید.

دعای مخصوص رزق و روزی

نحوه اجرای دعای مخصوص رزق و روزی به ترتیب چنین است. در پایان 30 روز روزه گرفتن در حالی که تمام مدت از دروغ تهمت یا حق الناس پرهیز کرده باشید باید دعای زیر را 72 مرتبه قرائت کنید آنگاه بر آب فوت کنید و در آخر جلوی درب مغازه آب را بریزید، نکته دیگر در خصوص دعای مخصوص رزق و روزی این است که تا زمانی که سه شرط بالا را رعایت کنید، رزق و روزی بر شما بسیار ادامه دارد ولی اگر نقض شود دعا بی اثر می شود، حال آنکه می توانید به فرد دیگر بگویید که به نیت مغازه شما روزه بگیرد، دعا را بخواند و آب را بریزد. فقط باید مردی بالغ باشد. (نگاه کنید به دعای مخصوص گشایش کار)

« بَسم‌اللّه‌الرّحْمنِ الرَّحَیمَ اَسْتَغْفِرُ اللَّه الَّذی لااِلهَ اِلاّ هُوَالْحَیُّ الْقَیُّومُ وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ اَسْتَغْفِراللّهَ مِنْ جَمِیع ما کَرِهَ اللّهُ اَللّهُمَّ اِنّی اَسْتَغْفِرُکَ ما قَدَّمْتُ وَ ما اَخَْرْتُ وَ ما اَسْرَرْتُ وَ ما اَعْلَنْتُ مَنْ مَعْصِیِتَکَ وَ اَسْتَغْفِرُکَ مِنْ الذَّنُوبِ الَّتی لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ وُ لَمْ یَطَّلعْ عَلَیْها سِواکَ وَلا بَسَعُها اِلاّ حِلْمُکَ وَلا یَتَجاوَزُ مِنْها اِلا عَفْوُکَ وَ اسْتَغْفِرُکَ مِنْ کُلَّ یَمینِ صَدَرَ مِنّی فَخالَفْتُ مِنْها وُ اَسْتَغْفِرُکَ یا عَالِمَ الْغَیبِ وَلاشَّهادَهِ مِنْ کُلَّ سَیَّئَتهٍ عَمِلْتُها فی بَیاض النَّهارِ وَ سَوادِ اللَّیْلِ وَ مَلاَءٍ وَ خَلاَءٍ وَ سِرًّ وَ عَلانِیَهٍ وُ اَنْتَ ناظِرُ بِها اِلَهیَّ اِذَا اَرْتَکَبْتُها وَ اَنیّتُ بِها مِنَ العْصیانِ یا حَلیمُ یا کَریمُ وَ اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلَّ سَیَّد الْمُرْسَلینَ وَ اِلیْنا مِنُ نَبِیَّکَ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطَیَّبینَ الطَّاهِرینَ الْمَصْومینَ مَنْ الِ طه وَ یسَ بَرحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ‌ الَّراحِمینَ. »

دعای رزق و روزی مغازه

دعای رزق روزی مغازه را نمیشود فرد دیگری برای شما بخواند و مانند دعای مخصوص رزق روزی که در بالا آمده است نیست. یکی از نمازهای پنج گانه را باید هر روز در مغازه قرائت کنید و در پایان آن یک دور تسبیح دعای زیر را بخوانید.(همچنین نگاه کنید به دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو)

« اَللَّهُمَّ ارْزُقنا رِزْقاً حَلاَلاً طَيِّباً مِنْ غَيْرِ كَدٍّ اِسْتَجِب ْ دَعْوَتَنَا مِنْ غَيْرِ رَدٍّ وَ اَعُوذُ مِنَ الْفَضِيحَتِين الفَقرا وَالدِّينِ وَاِدْفَعْ عَنِّي هَذَيْنِ بِحَقِّ الامَامِيْن الحسن وِالحُسَين بِرَحْمَتِكَ ياارحم الراحمين »

دعای نوشتنی رزق و روزی و زمان آن

زمان نوشتن دعای رزق و روزی باید قبل از نماز صبح باشد و مانند دعای مخصوص رزق و روزی بعد از 30 روز روزه گرفتن باید عمل شود. دعای زیر را روی پارچه ای سفید و تمیز با آب زعفران نوشته و در دخل خود می گذارید. (نگاه کنید به دعای مخصوص گرفتاری)

« یا فارِجَ الهَمِّ وَ کاشِفَ الغَمِّ، یا رَحمنَ الدُّنیا والاخِرَةِ وَ رَحیمَهُما، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و الِ مُحَمّدٍ وَ افرُج هَمّی وَاکشِف غَمّی یا واحِدُ یا اَحَدُ یا صَمَدُ یا مَن لَم یَلِد وَ لَم یوُلَد وَ لَم یَکُن لَهُ کُفُواً اَحَدٌ اِعصِمنی وَ طَهِّرنی وَ اِذهَب بِبَلِیَّتی. »

دانلود دعای رزق و روزی

اگر به دنبال دعای مخصوص رزق و روزی ای هستید که بعد از دانلود آن در گوشی خود حکم نوشتن و حمل کردن آن را داشته باشد، این امر نتیجه بخش نخواهد بود و این کار را پیشنهاد نمی دهیم.

دعای رزق و روزی در مفاتیح

از دعاهای مخصوص رزق و روزی در مفاتیح دعای زیر است که پیشنهاد شده هر روز هفت مرتبه بعد از نماز صبح خوانده شود. (همچنین نگاه کنید به قسمت دوم دعای مخصوص گرفتاری تحت عنوان دعای مخصوص رفع گرفتاری)

« اَللّهُمَّ اَرْسِلْ عَلَىَّ سِجالَ رِزْقِكَ مِدْراراً وَاَمْطِرْ عَلَىَّ سَحآئِبَ اِفْضالِكَ غِزاراً وَ اَدِمْ غَيْثَ نَيْلِكَ اِلَىَّ سِجالاً وَاَسْبِلْ مَزيدَ نِعَمِكَ عَلى خُلَّتى اِسْبالاً وَاَفْقِرْنى بِجُودِكَ اِلَيْكَ وَ اَغْنِنى عَمَّنْ يَطْلُبُ مالَدَيْكَ وَ داوِدآءَ فَقْرى بِدَوآءِ فَضْلِكَ »

قویترین طلسم رزق و روزی فراوان

قویترین طلسم رزق و روزی فراوان را درست مثل دعا مخصوص رزق و روزی باید بعد از 30 روز روزه گرفتن نوشت. بر روی پارچه ای سفید با آب زعفران قویترین طلسم رزق و روزی فراوان را که در زیر آمده بنویسد ولی دقت داشته باشید که هر لام را باید بعد از ذکر 100 بسم الله 100 صلوات 100 االله اکبر بنویسید. بعد از نوشتن پارچه را تا کنید و بر گردن آویزی گذاشته همیشه همراه خود داشته باشید. از گناهان کبیره پرهیز کنید که این طلسم را باطل می کند.

 « ل ب ب ب ب ب ب ب ب ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول  »

بیشتر بخوانید

مجرب ترین دعای آشتی فوری بین افراد
دعا برای آشتی دادن دو نفر از راه دور
دعا برای آشتی بین دو دوست
دعای رفع کدروت بین زن و شوهر
مجموعه طلسم از راه دور
دعای زبان بند شدید برای شوهر
دعای زبان بند در قرآن

دعای زبان بند قوی سکاکی
دعای زبان بند شوهر
دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو
زبان بند با گره بر نخ
مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری
دعای رام کردن شوهر
طلسم مطیع کردن شوهر
دعا برای حرف شنوی شوهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن