بستن زباندعا

دعای زبان بند قوی زیر سنگ

در این مطلب دعا جو به ارائه اطلاعاتی در خصوص دعای زبان بند قوی زیر سنگ می پردازد. دعای زبان بند قوی زیر سنگ که در این مطلب آمده است از دسته دعا هایی است که بهتر است در ماه مبارک رمضان اجرا شود ولی اگر هم در ماههای دیگه سال اجرا شد عواقبی به همراه ندار ولی نسبتن ضعیف تر می شود. یکی از شرایط باطل شدن این دعا این است که سنگ از روی دعا جابجا شود. دعای زبان بند قوی زیر سنگ از معدود دعاهایی است که باید توسط خود فرد برای خودش اجرا شود و دعا نویس یا هیچ فرد دیگری نمی تواند برای شما اجرا کند.

انواع دعاهایی که در این مطلب در مورد آنها اطلاع رسانی شده است عبارتند از :

  1. دعای زبان بند قوی زیر سنگ
  2. دعای زبان بند قوی برای همه
  3. دعای زبان بند قوی برای شوهر
  4. دعای زبان بند قوی از راه دور
  5. دعای زبان بند در قران

( برای آشنایی با قدرت و انرژی سنگ ها نگاه کنید بهسنگ مهرومحبت و سنگ ماه تولد)

دعای زبان بند قوی زیر سنگ

دعای زبان بند قوی زیر سنگ از قدرتمند ترین دعا های زبان بند می باشد. از شروط اولیه این دعا این است که باید آیت الکرسی را حفظ کنید . هفتاد بار دعای آیت الکرسی را از حفظ قرائت می کنید و هر بار یک نقطه بر کاغذ سفید و بی خطی بگذارید . یکی از جملات زیر را نیز بعد از قرائت آیت الکرسی باید بخوانید . انتخاب هر کدام از جملات زیر باید بنا به خواسته ای که ازپروردگار دارید صورت بگیرد . بستم زبان بد گویان را برای امر ازدواج . بستم زبان بد گویان را برای آرامشم در زندگی با همسرم . بستم زبان بدگویان برای محبت معشوقم به من و … ( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی از آیت الله بهجت ) در آخر کاغذ سفید را هفت مرتبه تا کرده و در زیر یک سنگ بگذارید . سنگ نه اندازه اش مهم است نه مکانش ولی اگر روزی سنگ جابجا شد دیگر دعای زبان بند قوی زیر سنگ باطل می شود.( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی از راه دور برای ازدواج )

« اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ »

دعای زبان بند قوی برای همه

اگر دعایی می خواهید که برای همه استفاده شود باید این مطلب را تا آخر دنبال کنید. دعای زبان بند قوی برای همه که در این مطلب آمده است بسیار ساده ولی کلی می باشد و در موارد بسیاری قابل باطل شده است . اما دیده شده گره از کارهایی باز کرده که بسیاری از طلسم ها و جادو ها نیز قادر به انجام آن نبوده اند. باید 23 آیه اول سوره واقعه را با چشمانی بسته در مکانی آرام با صدای کم قرائت کنید .آن روز همه در مقابل شما زبانشان بند می آید. دعای زبان بند قوی زیر سنگ از دعای زبان بند قوی برای همه قدرتمند تر و پایدار تر است.( نگاه کنید به طلسم زبان بند همگان )

« إِذَا وَقَعَتِ الْوَاقِعَةُ ﴿١﴾ لَیْسَ لِوَقْعَتِهَا کَاذِبَةٌ ﴿٢﴾ خَافِضَةٌ رَافِعَةٌ ﴿٣﴾ إِذَا رُجَّتِ الأرْضُ رَجًّا ﴿٤﴾ وَبُسَّتِ الْجِبَالُ بَسًّا ﴿٥﴾ فَکَانَتْ هَبَاءً مُنْبَثًّا ﴿٦﴾ وَکُنْتُمْ أَزْوَاجًا ثَلاثَةً ﴿٧﴾ فَأَصْحَابُ الْمَیْمَنَةِ مَا أَصْحَابُ الْمَیْمَنَةِ ﴿٨﴾ وَأَصْحَابُ الْمَشْأَمَةِ مَا أَصْحَابُ الْمَشْأَمَةِ ﴿٩﴾ وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ ﴿١٠﴾ أُولَئِکَ الْمُقَرَّبُونَ ﴿١١﴾ فِی جَنَّاتِ النَّعِیمِ ﴿١٢﴾ ثُلَّةٌ مِنَ الأوَّلِینَ ﴿١٣﴾ وَقَلِیلٌ مِنَ الآخِرِینَ ﴿١٤﴾ عَلَى سُرُرٍ مَوْضُونَةٍ ﴿١٥﴾ مُتَّکِئِینَ عَلَیْهَا مُتَقَابِلِینَ ﴿١٦﴾ یَطُوفُ عَلَیْهِمْ وِلْدَانٌ مُخَلَّدُونَ ﴿١٧﴾ بِأَکْوَابٍ وَأَبَارِیقَ وَکَأْسٍ مِنْ مَعِینٍ ﴿١٨﴾ لا یُصَدَّعُونَ عَنْهَا وَلا یُنْزِفُونَ ﴿١٩﴾ وَفَاکِهَةٍ مِمَّا یَتَخَیَّرُونَ ﴿٢٠﴾ وَلَحْمِ طَیْرٍ مِمَّا یَشْتَهُونَ ﴿٢١﴾ وَحُورٌ عِینٌ ﴿٢٢﴾ کَأَمْثَالِ اللُّؤْلُؤِ الْمَکْنُونِ ﴿٢٣﴾

دعای زبان بند شدید برای شوهر

خواندن دعا بر نمک و به خورد شوهر دادن از جمله دعاهای بسیار پر کاربرد در زمینه دعای زبان بند قوی وفوری برای شوهر بوده و هست . هزار صلوات و صد الله اکبر بعد از نماز صبح خوانده و بر مقداری نمک بدمید. هنگانی قدرت و پایداری این دستور العمل که مربوط به دعای زبان بند شدید برای شوهر است به اوج خود می رسد که شرط هایی را که در بخش اول توضیحات مطلب دعای زبان بند قوی از آیت الله بهجت آمده است ، رعایت کنید. قبل از دمیدن به نمک باید هفت مرتبه نیز ایت الکرسی را قرائت کنیم. دعای زبان بند قوی زیر سنگ با دعای زبان بند شدید برای شوهر برابری می کند( نگاه کنید به دعای زبان بند صم بکم )

دعای زبان بند قوی از راه دور

در مواردی که به فردی دسترسی ندارید و می خواهید از راه دور زبان وی به صورت قوی و فوری بسته شود نیاز است که دعای زبان بند قوی و فوری از راه دور را که در زیر آمده است هنگام وزش باد بخوانید و به باد فوت کنید. از افشای اطلاعاتی که از شما دارند می ترسید یا فردی شما را تحدید کرده که از شما را نزد کسی رسوا می کند ؟ دعای زبان بند قوی از راه دور می تواند مشکل گشای شما باشد. رعایت شروط مذکور در بخش اول که تحت عنوان دعای زبان بند قوی از بهجت مطرح شد مکمل بسیار قدرتمندی در این مورد می باشد. دعای زبان بند قوی زیر سنگ در این مورد بخصوص ضعیف تر است از دعای زبان بند قوی از راه دور. ( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی )

« تذْرُوهُ الرِّيَاحُ وَكَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ مُّقْتَدِرًا. رَبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ. يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا. انْفِرُواْ خِفَافًا وَثِقَالًا

دعای زبان بند در قرآن

اگر در موردی مقصر باشید دعای زبان بند در قرآن که در زیر آمده است به شما کمک می کند. اگر تقصیر با شما باشد دعای زبان بند در قرآن فرستی برای جبران و محبوب شدن ارائه می دهد به شرط آن که دیگر اشتباهی از آن نوع از شما روی ندهد . اگر بیشتر از 7 سال از این دعا استفاده کنید در حالی که اشکال از ما باشد آنگاه عواقبی به همراه دارد. دعای زبان بند در قرآن زمانی به بیشترین حالت خود می رسد که در اولین چهارشنبه از ماه مبارک رمضان استفاده شود .بعد از نماز صبح 7 مرتبه دعای زبان بند زیر را قرائت کنید. همان طور که متوجه شدید دعا و دستورالعملی که در اینجا تحت عنوان دعای زبان بند در قرآن به توضیحات آن پرداختیم مربوط به یک فرد می باشد و گروهی یا همگانی نیست . هر ماه یک مرتبه می توانید از این دستوراعمل استفاده کنید. همان طور که ملاحظه می کنید دعای زبان بند در قرآن همان دعای زبان بند صم بکم است . دعای زبان بند زیر سنگ از دعای زبان بند در قرآن که در این پاراگراف آمده اس ضعیف تر است.(نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

مطالب مرتبط :

سنگ افزایش رزق و روزی

بهترين سنگ براي خوش شانسي

زبان بند با گره بر نخ

مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری

دعای زبان بند قوی برای ازدواج ( خواستگاری )

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن