بستن زباندعا

دعای زبان بند قوی زیر سنگ

در این مطلب دعا جو به ارائه اطلاعاتی در خصوص دعای زبان بند قوی زیر سنگ می پردازد.

دعای زبان بند، که به آن دعای قفل زبان نیز گفته می‌شود، از جمله دعاهایی است که در فرهنگ‌های مختلف برای جلوگیری از گفتار یا بیان دیگران به کار می‌رود. این دعا اغلب با نیت محافظت از خود در برابر غیبت، تهمت، یا سخنان زیان‌آور دیگران انجام می‌شود. برخی از مردم بر این باورند که این دعا می‌تواند قدرتی ماوراءطبیعی داشته باشد و به فرد اجازه دهد تا بر زبان دیگران تأثیر بگذارد.

با این حال، مهم است که به یاد داشته باشیم که استفاده از چنین دعاهایی باید با احترام و در نظر گرفتن اصول اخلاقی و فرهنگی صورت گیرد. استفاده از دعا برای آسیب رساندن به دیگران یا مداخله در اراده آزاد آن‌ها می‌تواند پیامدهای منفی داشته باشد و در بسیاری از فرهنگ‌ها ناپسند تلقی می‌شود.

در نهایت، اعتقاد به قدرت و اثربخشی دعاها به شخص و باورهای فردی بستگی دارد و هر فردی ممکن است تجربه و دیدگاه متفاوتی نسبت به این موضوع داشته باشد.

انواع دعاهایی که در این مطلب در مورد آنها اطلاع رسانی شده است عبارتند از :

  1. اصول خواندن دعای زبان بند
  2. نوشته زیر سنگ دعای زبان بند
  3. دعای زبان بند قوی زیر سنگ
  4. دعای زبان بند قوی برای همه
  5. دعای زبان بند قوی برای شوهر
  6. دعای زبان بند قوی از راه دور
  7. دعای زبان بند در قران

( برای آشنایی با قدرت و انرژی سنگ ها نگاه کنید بهسنگ مهرومحبت و سنگ ماه تولد)

اصول خواندن دعای زبان بند زیر سنگ

همانطور که گفتیم دعای زبان بند یکی از دعاهایی است که در فرهنگ‌های مختلف برای مقاصد متفاوتی استفاده می‌شود. برخی از این دعاها برای تقویت روحیه و حفظ آرامش در برابر سخنان ناخوشایند به کار می‌روند، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای محدود کردن قدرت بیان دیگران استفاده شوند. اما مهم است که توجه داشته باشیم که استفاده از چنین دعاهایی باید با نیت خیر و در جهت اهداف مثبت و سازنده باشد.

یکی از دعاهایی که به عنوان دعای زبان بند شناخته می‌شود، دعایی است که در سوره فرقان آیه ۷۴ آمده است:

“`
رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا
“`

این دعا به معنی “پروردگارا، به ما از همسرانمان و فرزندانمان نعمتی را عطا فرما که چشم‌هایمان را خرّم گرداند و ما را امام و رهبر متقیان قرار ده” است³.

همچنین، دعای زبان بندی که به شیخ بهایی نسبت داده می‌شود، شامل عباراتی است که بر توجه و تمرکز بر خداوند و درخواست برای کمک در حفظ زبان از گفتار نادرست تأکید دارد¹.

لطفاً توجه داشته باشید که این اطلاعات بر اساس منابع موجود در اینترنت ارائه شده‌اند و استفاده از دعاها باید با در نظر گرفتن اصول اخلاقی و با نیت خیر صورت گیرد. در هر صورت، توصیه می‌شود که برای مسائل معنوی و دینی به منابع معتبر و مشاوره با علما و متخصصان مراجعه شود.

نوشته زبان بند قوی زیر سنگ

پس از آنکه دعای فوق را خواندید متن زیر را روی یک تکه کاغذ نوشته و آن را زیر یک سنگ قرار دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که این نوشته صرفاً برای مقاصد آموزشی و فرهنگی است و نباید برای اهداف منفی یا آسیب‌رسان به دیگران استفاده شود.

“`
زبان بند قوی زیر سنگ،
به قلب سختی بی‌درنگ،
به زمزمه‌ای از دل شب،
به نجوایی که می‌رود بدون ننگ.

سکوتی بر لبان جاری،
به نیتی پاک و اندیشه‌ای خواری،
به امیدی که در دل می‌ماند،
به آرامشی که محو می کند بی قراری.
“`

این نوشته می‌تواند به عنوان متنی که زیر سنگ گذاشته می شود استفاده شود پس از آنکه دعای زبان بند قوی زیر سنگ خوانده شد. اما همانطور که قبلاً اشاره کردم، استفاده از آن باید با احترام به اصول اخلاقی و باورهای شخصی انجام شود. این نوشته بیانگر قدرت کلمات و تأثیر آن‌ها بر محیط و افراد است و نشان‌دهنده اهمیت استفاده مسئولانه از زبان است.

دعای زبان بند قوی زیر سنگ

دعای زبان بند قوی زیر سنگ از قدرتمند ترین دعا های زبان بند می باشد. از شروط اولیه این دعا این است که باید آیت الکرسی را حفظ کنید . هفتاد بار دعای آیت الکرسی را از حفظ قرائت می کنید و هر بار یک نقطه بر کاغذ سفید و بی خطی بگذارید.

یکی از جملات زیر را نیز بعد از قرائت آیت الکرسی باید بخوانید . انتخاب هر کدام از جملات زیر باید بنا به خواسته ای که ازپروردگار دارید صورت بگیرد . بستم زبان بد گویان را برای امر ازدواج .

بستم زبان بد گویان را برای آرامشم در زندگی با همسرم . بستم زبان بدگویان برای محبت معشوقم به من و … ( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی از آیت الله بهجت ) در آخر کاغذ سفید را هفت مرتبه تا کرده و در زیر یک سنگ بگذارید . سنگ نه اندازه اش مهم است نه مکانش ولی اگر روزی سنگ جابجا شد دیگر دعای زبان بند قوی زیر سنگ باطل می شود.( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی از راه دور برای ازدواج )

« اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ »

دعای زبان بند قوی برای همه

اگر دعایی می خواهید که برای همه استفاده شود باید این مطلب را تا آخر دنبال کنید. دعای زبان بند قوی برای همه که در این مطلب آمده است بسیار ساده ولی کلی می باشد و در موارد بسیاری قابل باطل شده است.

اما دیده شده گره از کارهایی باز کرده که بسیاری از طلسم ها و جادو ها نیز قادر به انجام آن نبوده اند. باید 23 آیه اول سوره واقعه را با چشمانی بسته در مکانی آرام با صدای کم قرائت کنید .آن روز همه در مقابل شما زبانشان بند می آید. دعای زبان بند قوی زیر سنگ از دعای زبان بند قوی برای همه قدرتمند تر و پایدار تر است.( نگاه کنید به طلسم زبان بند همگان )

« إِذَا وَقَعَتِ الْوَاقِعَةُ ﴿١﴾ لَیْسَ لِوَقْعَتِهَا کَاذِبَةٌ ﴿٢﴾ خَافِضَةٌ رَافِعَةٌ ﴿٣﴾ إِذَا رُجَّتِ الأرْضُ رَجًّا ﴿٤﴾ وَبُسَّتِ الْجِبَالُ بَسًّا ﴿٥﴾ فَکَانَتْ هَبَاءً مُنْبَثًّا ﴿٦﴾ وَکُنْتُمْ أَزْوَاجًا ثَلاثَةً ﴿٧﴾ فَأَصْحَابُ الْمَیْمَنَةِ مَا أَصْحَابُ الْمَیْمَنَةِ ﴿٨﴾ وَأَصْحَابُ الْمَشْأَمَةِ مَا أَصْحَابُ الْمَشْأَمَةِ ﴿٩﴾ وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ ﴿١٠﴾ أُولَئِکَ الْمُقَرَّبُونَ ﴿١١﴾ فِی جَنَّاتِ النَّعِیمِ ﴿١٢﴾ ثُلَّةٌ مِنَ الأوَّلِینَ ﴿١٣﴾ وَقَلِیلٌ مِنَ الآخِرِینَ ﴿١٤﴾ عَلَى سُرُرٍ مَوْضُونَةٍ ﴿١٥﴾ مُتَّکِئِینَ عَلَیْهَا مُتَقَابِلِینَ ﴿١٦﴾ یَطُوفُ عَلَیْهِمْ وِلْدَانٌ مُخَلَّدُونَ ﴿١٧﴾ بِأَکْوَابٍ وَأَبَارِیقَ وَکَأْسٍ مِنْ مَعِینٍ ﴿١٨﴾ لا یُصَدَّعُونَ عَنْهَا وَلا یُنْزِفُونَ ﴿١٩﴾ وَفَاکِهَةٍ مِمَّا یَتَخَیَّرُونَ ﴿٢٠﴾ وَلَحْمِ طَیْرٍ مِمَّا یَشْتَهُونَ ﴿٢١﴾ وَحُورٌ عِینٌ ﴿٢٢﴾ کَأَمْثَالِ اللُّؤْلُؤِ الْمَکْنُونِ ﴿٢٣﴾

دعای زبان بند شدید برای شوهر

خواندن دعا بر نمک و به خورد شوهر دادن از جمله دعاهای بسیار پر کاربرد در زمینه دعای زبان بند قوی وفوری برای شوهر بوده و هست . هزار صلوات و صد الله اکبر بعد از نماز صبح خوانده و بر مقداری نمک بدمید. هنگانی قدرت و پایداری این دستور العمل که مربوط به دعای زبان بند شدید برای شوهر است به اوج خود می رسد که شرط هایی را که در بخش اول توضیحات مطلب دعای زبان بند قوی از آیت الله بهجت آمده است ، رعایت کنید. قبل از دمیدن به نمک باید هفت مرتبه نیز ایت الکرسی را قرائت کنیم. دعای زبان بند قوی زیر سنگ با دعای زبان بند شدید برای شوهر برابری می کند( نگاه کنید به دعای زبان بند صم بکم )

دعای زبان بند قوی از راه دور

در مواردی که به فردی دسترسی ندارید و می خواهید از راه دور زبان وی به صورت قوی و فوری بسته شود نیاز است که دعای زبان بند قوی و فوری از راه دور را که در زیر آمده است هنگام وزش باد بخوانید و به باد فوت کنید. از افشای اطلاعاتی که از شما دارند می ترسید یا فردی شما را تحدید کرده که از شما را نزد کسی رسوا می کند ؟ دعای زبان بند قوی از راه دور می تواند مشکل گشای شما باشد. رعایت شروط مذکور در بخش اول که تحت عنوان دعای زبان بند قوی از بهجت مطرح شد مکمل بسیار قدرتمندی در این مورد می باشد. دعای زبان بند قوی زیر سنگ در این مورد بخصوص ضعیف تر است از دعای زبان بند قوی از راه دور. ( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی )

« تذْرُوهُ الرِّيَاحُ وَكَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ مُّقْتَدِرًا. رَبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ. يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا. انْفِرُواْ خِفَافًا وَثِقَالًا

دعای زبان بند در قرآن

اگر در موردی مقصر باشید دعای زبان بند در قرآن که در زیر آمده است به شما کمک می کند. اگر تقصیر با شما باشد دعای زبان بند در قرآن فرستی برای جبران و محبوب شدن ارائه می دهد به شرط آن که دیگر اشتباهی از آن نوع از شما روی ندهد.

اگر بیشتر از 7 سال از این دعا استفاده کنید در حالی که اشکال از ما باشد آنگاه عواقبی به همراه دارد. دعای زبان بند در قرآن زمانی به بیشترین حالت خود می رسد که در اولین چهارشنبه از ماه مبارک رمضان استفاده شود .بعد از نماز صبح 7 مرتبه دعای زبان بند زیر را قرائت کنید.

همان طور که متوجه شدید دعا و دستورالعملی که در اینجا تحت عنوان دعای زبان بند در قرآن به توضیحات آن پرداختیم مربوط به یک فرد می باشد و گروهی یا همگانی نیست . هر ماه یک مرتبه می توانید از این دستوراعمل استفاده کنید. همان طور که ملاحظه می کنید دعای زبان بند در قرآن همان دعای زبان بند صم بکم است . دعای زبان بند زیر سنگ از دعای زبان بند در قرآن که در این پاراگراف آمده اس ضعیف تر است.(نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

مطالب مرتبط :

احکام شرعی در مورد روابط زناشویی در اسلام

سنگ افزایش رزق و روزی

بهترين سنگ براي خوش شانسي

زبان بند با گره بر نخ

مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری

دعای زبان بند قوی برای ازدواج ( خواستگاری )

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن