سنگ شناسی

سنگ مهرومحبت

یکی از باور های عامیانه که در افزایش مهر و محبت، بهتر شدن رابطه زناشویی و استحکام عشق تاثیر دارد سنگ مهرومحبت است. این سنگ ها همچنین در بهبود رابطه یا بازگرداندن رابطه ای که در گذشته با تلخی به پایان رسیده است نیز موثر هستند. همراه داشتن این سنگ ها می تواند جذابیت و انرژی عشق را هم در شما و هم در اطرفیان تان که تحت تاثری انرژی این سنگ قرار می گیرند افزایش دهد. با دعاجو همراه باشید تا بیشتر در مورد سنگ مهرومحبت صحبت کنیم.

خواص هبهاب (معروف به سنگ محبت)

هبهاب که یک سنگ مهرومحبت است، بسیار مورد توجه اعراب بوده و منسوب به عقرب است.  هبهاب مناسب برای جذب محبت و علاقه میان زوجین، تقویت قوای جنسی، جذب و محبوبیت در میان دیگران، بهترین انتخاب برای گشایش کار و افزایش رزق و روزی.

نیروی جنسی را تحریک و تقویت کرده و از قدیم منسوب به محبت و عشق بازی بوده و در مجربات بعضی از بزرگان که در امر مهره های قدیمی تخصص دارند آمده است که هبهاب در گشایش کار و جذب رزق و روزی بسیار موثر می باشد

سنگ دلربا یا گلدستون

از نظر کانی شناسی سنگ دلربا همراه با ناخالصی‌های هماتیت و گوتیت است.

یکی از ویژگی های چشم نواز سنگ مهرومحبت یا سنگ دلربا ، درخشندگی طبیعی آن است. به گونه ای که انگار ذراتی از طلا با آن ترکیب شده به همین دلیل هم نام دیگر این سنگ زیبا را گلدستون قرار داده اند. نقاط درخشان جذابی که نگاه بینندگانش را به خود جلب کرده و باعث تحسین آن می شود.

این درخشندگی کاملا طبیعی بوده و جزو خواص اصلی این سنگ محسوب می شود.

دلربا ، سنگی جذاب و با درخشندگی ثابت و همیشگی ست که مخصوصا در زیر نور ، زیبایی آن چند برابر می شود.

محل پیدایش سنگ دلربا کشور هند می باشد.

دلربا سنگ محرومحبت و عشق بوده و به خصوص برای زوجین جذاب است.

استفاده از دلربا برای خانم ها و نیز برای آقایان توصیه شده است. رنگ خاص و درخشندگی طبیعی و کم نظیر آن باعث شده که دلربا جزء سنگ های قیمتی و محبوب دسته بندی شود.

سنگ دلربا در رنگ های سبز تا قهوه ای مایل به سرخ دیده می شود.

این سنگ ها هر کدام همزاد هایی دارند که خواص و تاثیر مشابه آن ها را می تواند در سنگ های همزاد آن نیز پیدا کرد. به همین دلیل اگر به دلیل کمیابی امکان تهیه این سنگ ها برای تان وجود ندارد می توانید سنگ های همزاد آن را تهیه کنید ( چگونه سنگ های تاثیرگذار را تهیه کنیم).

بیشتر بخوانید

سنگ ماه تولد

سنگ افزایش رزق و روزی

بهترين سنگ براي خوش شانسي

بهترین سنگ ثروت

چگونه سنگ های تاثیرگذار را تهیه کنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن