دعا

دعای زبان بند شوهر

در این مقاله در سایت دعاجو به معرفی بهترین دعاهای زبان بند شوهر پرداخته می شود.

 از جمله می توان به دعای مجرب زبان بند شوهر، دعا برای حرف شنوی شوهر، دعای زبان بند شوهر شکاک و دعای زبان بند شوهر بد دهن اشاره کرد.

همچنین در مورد دعای زبان بند خانواده شوهر و دعای زبان بند با خواندن آیه ای از سوره یس صحبت می کنیم.

چرا زبان بند شوهر

اصلا چرا باید زبان شوهر را بست. دعاجو معتقد است بهتر است به جای دعای زبان بند شوهر، یا به صورت کلی واژه “زبان بند” از واژه “متقاعد کردن” شوهر صحبت کنیم.

چیزی که اینجا اهمیت پیدا می کند این است که غیر از دعا، تکنیک ها و مهارت های روانشناختی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند در متقاعد کردن شوهر خود یا همان زبان بند شوهر موفق شوید.

پیامبر اکرم(ص) فرمود: «الداعى بلا عمل کالرامى بلا وتر» ترجمه: ” کسى که دعا مى‏ کند و به  دنبال آن تلاش و عمل نمى ‏کند، مانند آن است که بى زه کمان، تیر میاندازد”. عدة الداعى، ص 97

پس دعای زبان بند شوهر نمی تواند جای تلاش و برنامه ریزی برای یادگیری متقاعد سازی را بگیرد بلکه می تواند مکمل آن باشد.

در نتیجه نیاز است به جای دعای زبان شوهر، مهارت های متقاعد سازی شوهر فراگرفته شود. شماره زیر توسط یک تیم روانشناسی به سایت دعاجو معرفی شده است که به صورت رایگان روش ها و مهارت های روانشناختی متقاعد سازی شوهر را آموزش می دهد..

09306135008

09306135008 ( ارتباط از طریق واتساپ)

این راه نیز به افراد می گویم که به طلسم و دعانویسی باور دارند: یادگیری دانش و علم برای تلاش و برنامه ریزی صحیح جهت رسیدن به اهداف همیشه بهتر از پیدا کردن دعا نویس برای دعاهایی است که خود نیز می توانید بخوانید و استجابت می شود اگر ایمان و تلاش داشته باشید.

دعای مجرب زبان بند شوهر

اگر کسی به دنبال بستن زبان شوهر خود هست. یا اگر کسی می خواهد شوهرش در برابر او زبانش بسته شود و همیشه مطیع وی گردد باید دعای مجرب زبان بند شوهر را که در بستن زبان شوهر بسیار مجرب است را بخواند تا با عزیز شدن نزد شوهر زبانش بسته شود. برای دعای مجرب زبان بند شوهر باید دعای زیر را بر چيزخوردني مانند سيب بخواند و بدمد. سپس خوراکی دمیده شده به دعای مجرب زبان بند شوهر را به همسرش بخوراند.

« يا حَليمُ يا ذَاالاَناةٌ فَلا يُعادِلُهُ شَيءٌ مِن خَلقِهِ »

دعا برای حرف شنوی شوهر

اگر خانمی قصد دارد شوهرش را مطیع کند به صورتیکه شوهرش از وی حرف شنوی داشته باشد باید هر روز دعا برای حرف شنوی شوهر که در زیر آمده است را بخواند.خواندن این دعا به رام شدن شوهر کمک می کند.(همچنین نگاه کنید به قوی ترین دعای جلب محبت شوهر)

« یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیة والسلام یا رب القدرة فی الانام »

دعای زبان بند شوهر شکاک

اگر خانمی شوهر شکاکی دارد که همیشه به او شک دارد و با گفتن حرف هایی او را آزار می دهد بهتر است دعای زبان بند شوهر شکاک که در زیر آمده است را هر روز پس از نماز صبح 7 مرتبه بخواند. (همچنین نگاه کنید به دعای زبان بند قوی و فوری)

« بسم الله الرحمن الرحیم. هذه برائة من الله العزیز الحکیم فلان بن فلان من شر السن جمیع الناس وافراهم عامه و من الشر لسان کعب کهلاعی و جعلنا نعم المولی و نعم النصیر »

دعای زبان بند شوهر بد دهن

اگر خواستید زبان دشمن یا شوهر بد دهن را ببندید و از بدگویی های وی در امان باشید دعای زبان بند شوهر بد دهن که در زیر آمده است را 110 مرتبه بخوانید: (همچنین نگاه کنید به طلسم مطیع کردن شوهر)

« یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا خَالِقَ کُلِّ مَخْلُوقٍ یَا رَازِقَ کُلِّ مَرْزُوقٍ یَا مَالِکَ کُلِّ مَمْلُوکٍ یَا کَاشِفَ کُلِّ مَکْرُوبٍ یَا فَارِجَ کُلِّ مَهْمُومٍ یَا رَاحِمَ کُلِّ مَرْحُومٍ یَا نَاصِرَ کُلِّ مَخْذُولٍ یَا سَاتِرَ کُلِّ مَعْیُوبٍ یَا مَلْجَأَ کُلِّ مَطْرُودٍ »

دعای زبان بند خانواده شوهر

اگر می خواهید زبان خانواده شوهر را ببندید به صورتیکه پشت سر شما غیبت نکنند و زبانشان از بدگویی در برابر شما بسته شود بهتر است دعای زبان بند خانواده شوهر که در زیر آمده است را بخوانید.( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

دستورالعمل دعای زبان بند خانواده شوهر به این گونه است که در ابتدا باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو آن را بنویسید و در زمینی هموار دفن کنید و سنگی بزرگ بر روی آن بگذارید تا دعای زبان بند خانواده شوهر موثر واقع شود: (همچنین نگاه کنید به دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر)

« بسم الله الرحمن الرحیم. بسم الله وحده و بالله استعین علیک و استغیث علیک خیرک بی عینیک و شرک بین قدمیک عقدت لسانک و عقدت قلبک علی محبه بخاتم سلیمان بن داود و عصا مسی علیهما السلام و بلا حول و لا قوهالا بالله العظیم حسبی الله و کفی سمع الله لمن دعا لیس وراء الله منتهی و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد فوقاهم الله سیئات ما مکروا و حاق بآل فرعون سوء العذاب لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین .»

دعای زبان بند با خواندن آیه ای از سوره یس

یکی دیگر از دعاهای زبان بند مجرب دعای زبان بند با خواندن آیه ای از سوره یس می باشد. این ایه از سوره مبارک یس که در بستن زبان مجرب است در زیر آمده است.

« اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بِما کانوا یَکسِبون »

کلام آخر

در پایان بهتر است بگوییم تمامی دعاهای آورده شده در این مقاله در بستن زبان شوهر بسیار مجرب و سریع الاجابه هستند اما این دعاها از منابع مختلف جمع آوری شده اند و در هیچ منبعی اشاره نشده است که دعا بدون تلاش و دانش مهارت ها می تواند شما را به نتیجه برساند.

پس با مطالعه وبسایت های روانشناسی و علمی مثل نوین بینش برای رسیدن به هدف خود ( در کنار دعا) با تلاش، دانش و مهارت های جدید و علمی نیز آشنا شوید.

مطالب مرتبط:

مهارت های زناشویی پس از ازدواج

راه ها جذب غیر مستقیم پسران با 8 تکنیک روانشناختی

آنچه روانشناسی در مورد عشق و عاشقی می گوید

جذب افراد با ذهن

قانون جذب عشق از راه دور با هدایت ضمیر ناخودآگاه

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

عاشق کردن غیر مستقیم با برطرف کردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه

دعای زبان بند قوی سکاکی

دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو

سنگ مهرومحبت

سنگ ماه تولد

دعای زبان بند شدید برای شوهر

دعای زبان بند در قرآن

دعا برای حرف شنوی شوهر + طلسم شوهر

دعای زبان بند برای زن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن