آشتی و رفع کدورتدعا

دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک

دعا جو در این مطلب انواع دعا مربوط به نمک را در قالب دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک به طور کامل ارائه می دهد. همان طور که گفته شد دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک در مواردی مانند قهر هایی که توسط مسائل مادی شکل گرفته است کاربرد های فراوانی دارد ولی برای محبت و دوام وفاداری اسرار ناگفته ایی وجود دارد که ما با کسب اجازه از صاحب اجازه برای شما به طور کامل در این مطلب ارائه می دهیم . شرط هایی که در مطالب دیگر دعاجو آمده باید در دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک نیز رعایت شود.

در فهرست زیر انواع دعاهایی که در این مطلب به آنها پرداخته شده است را مشاهده می کنید :

  1. دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک
  2. دعایی برای آشتی بین زن و شوهر لجباز
  3. دعای آشتی زن و شوهر از راه دور
  4. دعا برای اشتی فوری زن و شوهر
  5. دعای قوی اشتی زن و شوهر
  6. دعای محبت با سنگ نمک

دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک

دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک معمولاً جهت اختلاف های مادی زن و شوهر بوده و هر گاه مرد یا زنی از شرایط مادی دیگری گله داشته و برای همین قهر و لجبازی می کرده استفاده می شده است. بهتر است از نمک دریایی بجای نمک معمولی استفاده شود. دعای زیر را که به دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک معروف است باید 21 مرتبه در صبح روز چهارشنبه بعد از نماز صبح قرائت کرده بر یک قاشوق کوچک نمک بدمید و در غذا حل نمایید و هر دو از آن غذا میل کنید. اگر ایشان در دسترس نبودند نمک را بر درب خانه ای که همسرتان در آنجا زندگی می کند بپاشید.اگر به شوهر بگویید نمک مورد نظر را خودش تهیه کند تا برای اقوام خودش غذایی با آن نمک تهیه کرده و همه را دعوت کند این امر در زمینه پایداری و دوام وفاداری عشق بسیار قدترمند اجابت می شود. قرائت نماز های پنج گانه از شروط اصلی اجابت دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک می باشد.( نگاه کنید به دعای برگشت همسر به خانه)

« زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَۀِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّۀِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَۀِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاۀِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ الْمَآبِ حُسْنُ »

دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

این دعا بهتر است در روز چهارشنبه قرائت شود. آیه 90 سوره نساء که در زیر آمده است را بعد از نماز صبح 7 مرتبه قرائت کنید به نیت آشتی بین فلانی فرزند فلانی و فلانی فرزند فلانی که در اثر لجبازی از هم دور شده اند . هم می توانید برای خود بخوانید هم برای زوجی دیگر. در قسمت نیت دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز فرقی نمی کند اول نام مرد را بکار ببرید یا نام زن را.  یکی از شروط پایداری دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز مانند دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک قرائت نماز های پنج گانه می باشد. 

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ إِلَّا الَّذِينَ يَصِلُونَ إِلَىٰ قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُمْ مِيثَاقٌ أَوْ جَاءُوكُمْ حَصِرَتْ صُدُورُهُمْ أَنْ يُقَاتِلُوكُمْ أَوْ يُقَاتِلُوا قَوْمَهُمْ ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَسَلَّطَهُمْ عَلَيْكُمْ فَلَقَاتَلُوكُمْ ۚ فَإِنِ اعْتَزَلُوكُمْ فَلَمْ يُقَاتِلُوكُمْ وَأَلْقَوْا إِلَيْكُمُ السَّلَمَ فَمَا جَعَلَ اللَّهُ لَكُمْ عَلَيْهِمْ سَبِيلًا »

دعای آشتی زن و شوهر از فاصله دور

دعای سریع الاجابه برای آشتی زن و شوهر از راه دور را دو بار قبل از نماز صبح و پنج مرتبه بعد از آن قرائت  کنید و حتماً بین خواندن فاصله ای نباشد . توجه داشته باشید مانند دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز ، دعای آشتی زن و شوهر از راه دور بهتر است در روز چهار شنبه قرائت شود و همچنین مانند دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک نماز های پنج گانه را فراموش نکنید.( همچنین نگاه کنید به دعای آشتی زن و شوهر )

« بسم الله الرحمن الرحيم إِبْرَاهِيمُ خَلِيلُ اللَّهِ مُوسَى كَلِيمُ اللَّهِ عِيسَى رُوحُ اللَّهِ مُحَمَّدٌ حَبِيبُ اللَّهِ و رَسُولُ اللَّهِ لَوْ أَنزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَی جَبَلٍ لَّرَأَيْتَهُ خَاشِعًا مُّتَصَدِّعًا مِّنْ خَشْيَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُونَ أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ وَوَضَعْنَا عَنْكَ وِزْرَكَ الَّذِي أَنْقَضَ ظَهْرَكَ وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا »

دعا برای آشتی فوری زن و شوهر

دعا برای آشتی فوری زن و شوهر را در مطالب قبل توضیح دادیم ولی اکنون نوع دیگری از دعا برای آشتی فوری زن و شوهر مطرح می شود . همان طور که می دانید آیت الکرسی فضایل بیشماری دارد . بعد از نماز صبح روز چهارشنبه سه مرتبه آیت الکرسی را قرائت فرموده و بر مقداری نمک دریایی بدمید. توضیحات ویژگی نمک را در بخش دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک مطالعه فرمودید .نمک را در غذایی ریخته که حرارت داده شود بعد به همسر دهید . اگر شرایط برای خوراندن به همسر مساعد نبود بر درب خانه ای که همسر در آنجا شب را صبح می کند بریزید.

« اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ »

دعای قوی آشتی زن و شوهر

وقتی این دستور العمل را اجرا کنید اگر طلسم یا جادویی حتی سیاه برای جدایی و قهر شما و همسرتان کسی از بد خواهان اجرا کرده باشد از بین خواهد رفت. هفت شب نماز شب قرائت کند و در پایان در یک جمله موضوع اختلاف را گفته بر یک گردو بدمد . روز هفتم گردو را میل کند . اگر کسی بر گردو حساسیت داشت نباید این دستورالعمل را اجرا کند. بعد از  قرائت نماز شب و قبل از گفتن جمله مورد نظر باید برای سلامتی امام زمان 300 صلوات بخوانید. راز اصلی اجابت این دعا مانند دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک قرائت نماز های پنج گانه و پرهیز از همان چهار شرط گفته شده می باشد که در قویترین طلسم محبت دنیا گفته شده است . (همچنین نگاه کنید به بهترین دعای محبت)

دعای محبت با سنگ نمک

 دعای محبت با سنگ نمک برای شدید کردن محبت ، پایداری رابطه و بازگشت معشوق به شدت توصیه شده است . در روز چهارشنبه اول ماه مبارک رمضان بعد از قرائت هر نماز یک بار آیت الکرسی را خوانده و بر سنگ نمک بدمید . آنگاه آن را با خود نگاه دارید تا از معجزه دعای محبت با سنگ نمک بهره مند شوید. همان گونه که مشخص است قرائت نماز های پنج گانه مانند دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک از شروط لاینفک دعای محبت با سنگ نمک می باشد.

مطالب مرتبط :

دعای قوی آشتی زن و  شوهر
دعا برای عزیز شدن نزد معشوق
طلسم وابستگی شدید شوهر به زن
دعای محبت با پیاز
 دعای آشتی بعد از جدایی
معجزه ختم سوره توحید برای حاجت فوری
دعای محبت بسیار قوی از راه دور

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن