دعامحبوبیت

دعای رام کردن شوهر

در این مطلب از سایت دعاجو سعی کرده ایم مجموعه ای از بهترین دعاها را برای رام کردن شوهر جمع آوری کنیم. مجموعه دعای رام کردن شوهر شامل دعای رام کردن شوهر با ذکر بسم الله، بهترین دعا برای رام کردن شوهر، دعا برای حرف شنوی شوهر، دعا برای اطاعت شوهر از زن، دعای رام کردن شوهر، دعای رام کردن خانواده شوهر و دعای زبان بند شوهر می باشد و برای خانم هایی توصیه می شود که می خواهند شوهرشان را به سمت مورد نظر هدایت کنند تا در برابر آن ها رام و حرف شنو شوند و به خواسته هایشان عمل کنند.(همچنین نگاه کنید به دعای برگشت همسر به خانه)

دعای رام کردن شوهر با ذکر بسم الله

یکی از بهترین دعای رام کردن شوهر ذکر بسم الله است که بسیار مجرب می باشد. دعای رام کردن شوهر با ذکر بسم الله به این گونه است که باید 500 مرتبه « بسم الله الرحمن الرحیم » را خوانده و به شربتی فوت کنید. سپس این شربت را به همسرتان بدهید بخورد. این دعا باعث مطیع کردن شوهر می شود.(نگاه کنید به دعای پشیمانی شوهر)

بهترین دعا برای رام کردن شوهر

برای اینکه خانمی بتواند شوهرش را در مسیری که می خواهد هدایت کند باید بهترین دعا برای رام کردن شوهر را که در زیر آمده است روزی سه مرتبه بخواند. امید است که خداوند اجابت کند و شوهرش مطیع وی گردد.(نگاه کنید به دعای برگشت شوهر به زنش)

« من قرأها فکانما تصدق علی کل مؤمن ورث میراثاً  و أعطی من الاجر کمن اشتری محراً و بریء من الشرک و کان فی مشیة الله من الذین یتجاوز عنهم »

دعا برای حرف شنوی شوهر

برای حرف شنوی شوهر ابتدا باید بتوانید قلب همسرتان را تسخیر کنید. دعا برای حرف شنوی شوهر که در زیر آمده است به شما کمک می کند با افزایش محبت شوهرتان بتوانید وی را حرف شنو و رام خود کنید.

« یُحِبّونَهُم کَحُبِّ الله و اَلذینَ امَنوا اَشَدّ حُبّاً لِلّه »

دعا برای اطاعت شوهر از زن

یکی از روش های رام کردن شوهر و اطاعت شوهر دعای اطاعت شوهر از زن است. برای رام کردن شوهرتان باید این دعا که در زیر آمده است را هر شب قبل از خواب خوانده و به سمت شوهرتان فوت کنید به امید خداوند دعا عمل کرده و با جلب محبت، شوهر از زن اطاعت خواهد کرد. این دعا باعث جلب محبت قوی شوهر می شود (نگاه کنید به 4 حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته ).

« اللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ العَن صَنَمَی قُرَیشٍ وَ جِبتَیها وَ طاغُوتَیها وَ إِفکَیها وَ إِبنَتَیهِما اللَّذینَ خالَفا أمرَک وَ أنکَرا وَحیَک وَ جَحَدا إِنعامَک وَ عَصَیا َرسُولَک وَ قَلَّبا دینَک وَ حَرَّفا کِتابَک وَ أحبا أعداءَک »

دعای رام کردن شوهر

یکی دیگر از دعاهای مجرب در زمینه رام کردن شوهر دعایی است که در زیر آمده است و از سمت بزرگان بسیار توصیه شده است. بهتر است این دعا را در زمان صبح 7 مرتبه بخوانید. این دعا با بستن زبان قوی و فوری به شما کمک می کند به هدفتان برسید.

« وَلَئِنْ سَأَلْتَهُمْ مَنْ خَلَقَهُمْ لَیَقُولُنَّ اللَّهُ فَأَنَّى یُؤْفَکُونَ »

دعای رام کردن خانواده شوهر

توصیه شده است اگر خانمی بخواهد زبان خانواده شوهر خود را ببندد و آن ها را رام کند به نحوی که او می خواهد با آن رفتار کنند باید قبل از دیدار با آن ها دعای رام کردن خانواده شوهر را که در زیر آمده است بخواند و به خود فوت کند.

« وَءَایَهٌٔ لَّهُمُ الَّیْلُ نَسْلَخُ مِنْهُالنَّهَارَ فَإِذَاهُم مُّظْلِمُونَ »

دعای زبان بند شوهر

دعای زبان بند شوهر که در زیر آمده است یکی از دعاهای رام کردن شوهر است که باعث بستن زبان شوهر در برابر خواسته های زن می شود. این دعا را 40 مرتبه قرائت کنید.

« وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ »

در پایان بایستی به این نکته اشاره کنیم که خواندن دعا و راز و نیاز با پروردگار جهت مطرح کردن خواسته ها بسیار کمک کننده می باشد و به انسان آرامش می بخشد. اما باید در کنار خواندن دعا در پی تلاش برای یادگیری مهارت ها و سیاست های زنانه برای برخورد با همسرتان باشید و نحوه ی متقاعد کردن همسر را بیاموزید و بدانید چگونه خواسته های خود را با وی مطرح کنید تا با مخالفت مواجه نشوید.

مطالب مرتبط:

مقابله با دخالت خانواده در زندگی زناشویی

راه ها جذب غیر مستقیم پسران با 8 تکنیک روانشناختی

آنچه روانشناسی در مورد عشق و عاشقی می گوید

4 مهارت ارتباطی موثر ( بر اساس زبان شناسی)

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

عاشق کردن غیر مستقیم با برطرف کردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه

20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده

9 قانون در دلبری با موبایل از راه دور

دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

 1021 بار ذکر یا ودوددعا برای عزیز شدن نزد شوهر

دعا برای جلوگیری از خیانت مرد به زن

دعای زبان بند قوی سکاکی

دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو

زبان بند با گره بر نخ

دعای زبان بند قوی زیر سنگ

دعای زبان بند قوی از راه دور برای ازدواج

دعای زبان بند صم بکم

دعای زبان بند قوی برای ازدواج ( خواستگاری )

برچسب ها

نوشته های مشابه

One Comment

  1. کمک کنید دعامیخوام که یاشوهرم مطیع من بشودیا طلاق بدهمرابامهریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن