ازدواجدعا

دعای ازدواج با معشوق

دعاجو که همیشه به دنبال ارائه دعا های متداول و موثر در زمینه های مسائل جاری و پیچیده زندگی است انواع دعا های مرتبط با دعای ازدواج با معشوق  را در این مطلب جمع آوری کرده است که شامل دعای ازدواج با معشوق، دعای ازدواج با معشوق از راه دور، دعای امدن معشوق به خواستگاری، دعا براي ازدواج با فرد مورد نظر علوم ماورا، دعای بسیارقوی برای رسیدن به معشوق، دعای چهارده روزه بخت گشایی، دعاي قطعي براي ازدواج و همچنین  ختم فوق العاده مجرب برای ازدواج  می شود.

دعای ازدواج با معشوق

معمولاً وقتی که در مسیر زندگی، به فردی با شرایط مطلوب بر می خوریم و دلمان را بدون هیچ چشم داشتی به وی می دهیم بعد از غرق شدن در این رابطه متوجه آن می شویم که علاقه شدیدی به زندگی کردن با معشوق خود پیدا کرده ایم، دست به کار می شویم و روش های مختلفی را که با عقلی که با عشق، سلامتش را از دست داده است به روش های مختلفی برای حل کردن این موضوع می پردازیم، در نهایت دست به دعا برمیداریم، دعاجو وظیفه خودش را در این زمینه انجام داده و دعای ازدواج با معشوق را که در زیر آمده است پیشنهاد می کند. این دعا را که 100 مرتبه بخوانید . ( نگاه کنید به دعا مخصوص ازدواج فوق العاده محشر)

 « بسم الله الرحمن الرحیم. آلّا تَعلواعَلَیَّ وَأتونی مُسلِمینَ. لَولااَن رَبَطنا عَلیَ قَلبِهالِتَکوُنَ مِنَ المومِنین «

دعای ازدواج با معشوق از راه دور

دعای ازدواج با معشوق از راه دور که در زیر آمده است را 144 مرتبه در روز به مدت 4 روز قبل از نماز صبح قرائت کنید. در طول این چهار روز باید رفتار، کردار، افکار و همچنین گفتار شما روزه باشد. (نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق)

« بسْمِ الله، رَبِّیَ الله، حَسْبِیَ الله، تَوَکّلتُ على الله اعتصمتُ بالله، فَوَّضْتُ أمْرِی إلى الله، ما شَاءَ الله لا قُوَّةَ إلا بالله. أشْهَدُ أنْ لا إلَهَ إلا اللهُ وَحْدَهُ لا شَرِیکَ لَه وأنَّ مُحَمّدًا عَبْدُهُ ورسُولُه وأنّ عیسَى عَبدُ اللهِ ورَسُولُه وکلِمَتُهُ ألقَاها إلى مَرْیَم ورُوحٌ مِنْهُ والجَنّةَ حَقٌ والنّارَ حَق «

دعای امدن معشوق به خواستگاری

به منظور مفید واقع شدن دعای امدن معشوق به خواستگاری که از سریه دعای ازدواج با معشوق است،متقاضی باید سه روز روزه بگیرد و هنگامی که نماز مغرب و عشا را خواند قبل از خوردن و نوشیدن یک دور تسبیح این دعا را بخواند . ( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی ) (همچنین نگاه کنید به همه دعاهای مربوط به خواستگاری)

«إِنَّ الَّذِینَ یَتْلُونَ کِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَنفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِیَةً یَرْجُونَ تِجَارَةً لَّن تَبُورَ.»

دعا برای ازدواج با فرد مورد نظر علوم ماورا

دعای زیر که از بخش دعای ازدواج با معشوق می باشد، در زمینه دعا برای ازدواج با فرد مورد نظر کاربرد فراروان دارد و از علوم ماوراست. یک صد و بیست و شش مرتبه قبل از نماز صبح به مدت یک هفته خوانده شود. بهتر است از روز اول هفته شروع شود. (نگاه کنید به دعا برای ازدواج با معشوق به صورت تضمینی)

« اللهمَّ لَیِّن قَلبَ (اسم شخص وپدرش را ببرد:مثلا علی بن حسن یا مریم بنت رسول) لی کَما لَیَّنتَ اَلحَدیدَ لِداوُدَ(ع) وَسَخِّر لی قَلبَه کَما سَخَّرتَ لَسُلَیمانَ جُنُودَهُ مِنَ الجِنِّ وَالاِنسِ وَالطَّیرِ فَهُم یوزَعونَ »

دعای بسیارقوی برای رسیدن به معشوق

اگر می خواهید تحت هر شرایطی به معشوق خود برسید و به دنبال دعای بسیار قوی برای رسیدن به معشوق می گردید؟ دعای زیر که از سری دعای ازدواج با معشوق است را بایستی هفت روز پی در پی هنگام اذان ظهر 25 بار قرائت کنید. (نگاه کنید به چه دعایی بخوانیم تا به معشوق خود برسیم؟)

« وَلَا تَمُدَّنَّ عَیْنَیْکَ إِلَى مَا مَتَّعْنَا بِهِ أَزْوَاجًا مِّنْهُمْ زَهْرَةَ الْحَیَاةِ الدُّنیَا لِنَفْتِنَهُمْ فِیهِ وَرِزْقُ رَبِّکَ خَیْرٌ وَأَبْقَى »

دعای چهارده روزه بخت گشایی

یکی دیگر از بهترین و نتیجه بخش ترین دعای ازدواج با معشوق دعای چهارده روزه بخت گشایی است که باید در چهارده روز و در هر روز چهار هزار و چهارصد بار ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بعد از نماز صبح تا قبل از نماز ظهر قرائت شود .

دعاي قطعي براي ازدواج

دعاي قطعي براي ازدواج که بیشتر در زمینه دعای ازدواج با معشوق استفاده می شود را باید قبل از نماز صبح به مدت یک ماه هر روز 300 مرتبه قرائت کنید، بهتر است از اول ماه قمری شروع به خواندن نمایید. (نگاه کنید به مجموعه دعای عاشق کردن دختر)

« وَ أَنْكِحُوا الْأَيامى‏ مِنْكُمْ وَ الصَّالِحينَ مِنْ عِبادِكُمْ وَ إِمائِكُمْ إِنْ يَكُونُوا فُقَراءَ يُغْنِهِمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَ اللَّهُ واسِعٌ عَليمٌ و رَبِّ لا تَذَرْني‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثينَ »

ختم فوق العاده مجرب برای ازدواج

ختم فوق العاده مجرب برای ازدواج خواندن ده هزار صلوات به مدت یک هفته می باشد که دراین قسمت از صفحه مربوط به دعا ازدواج با معشوق از سایت دعاجو ارائه داده شده است. خواندن صلوات در روز یا شب فرقی ندارد ولی باید در طول این یک هفته از افترا، تهمت، غیبت، دروغ، دزدی و … کلاً اجتناب کنید. (نگاه کنید به دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور)( نگاه کنید به دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب و دعای مخصوص خواستگاری و  دعا مخصوص ازدواج  و  دعای دیدار  و  چگونه وارد خواب عشقمان شویم)

مطالب مرتبط

دعای عاشق کردن پسر
دعا برای عزیز شدن نزد معشوق
دعا برای ازدواج با معشوق
دعای زبان بند قوی سکاکی
دعای زبان بند شوهر
دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو
زبان بند با گره بر نخ
مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری
طلسم مطیع کردن شوهر
دعا برای حرف شنوی شوهر
دعای دیوانه کردن محبوب
دعای جلب محبت معشوق
ذکر یا ودود برای محبت
دعای زبان بند شدید برای شوهر
دعای برگشت معشوق از راه دور-علوم ماورا

برای گشایش بخت سریع چه دعایی بخوانیم؟
طلسم محبت سوزاندنی روز دوشنبه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن