آشتی و رفع کدورتبازگشت معشوقدعامحبوبیتملاقات و دیدار

دعا برای دیدار شخصی

در این مطلب دعاجو به ارائه توضیحاتی در خصوص دعا برای دیدار شخصی که به واسطه کدورت در قهر می باشد پرداخته است. به واسطه کدورت بین پدر و پسر سالهاست که مادر نتوانسته پسر را ببیند یکی از کاربرد های دعای زیر که به دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت، در قهر بوده معروف می باشد همین مورد است. دعا برای دیدار شخصی که قهر است در بسیاری از موارد منجربه آشتی می شود. این دعا برای مواردی که زن و شوهر در قهر هستند نیز کاربرد نتیجه بخشی داشته است.

عناوین دعاهایی که در این مطلب از دعاجو مطالعه خواهید کرد عبارتند از:

  1. دعا برای دیدار شخصی
  2. دعا برای ملاقات با شخصی
  3. دعای دیدار
  4. دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر
  5. دعا برای دیدن معشوق در بیداری
  6. دعا برای دیدن شخص مورد نظر در بیداری
  7. دعای براورده شدن ارزوی محال
  8. دعا حاجت قوی

دعا برای دیدار شخصی

دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت و قهر سالهاست که بین شما جدایی افتاده است را که در زیر آمده باید 11 مرتبه بعد از نماز صبح با صدای بلند به مدت سه روز قرائت کنید. دعا برای ملاقات با شخص مرود نظر هم می تواند مکمل خوبی برای دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت سالهاست وی را ندیده اید باشد.دعا برای دیدار شخصی که قهر است مکمل خوبی برای دعای دیدار می باشد ( نگاه کنید به دعا برای آشتی دادن دو نفر از راه دور )

« رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا »

دعا برای ملاقات با شخصی

دعا برای ملاقات با شخصی از فامیل یا آشنایی که به دلیل مصافت طولانی علاقه ای به دیدار وی دارید و زمان درازی است که دلتنگ وی شده اید در ادامه مطالعه می کنید. دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است را که در زیر آمده بعد از نماز صبح به مدت یک ماه قرائت کنید. توجه داشته باشید بعد از خواندن دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است باید نام فرد مورد نظر را سه مرتبه بگویید. می توانید از دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر در پنج روز آخر با همان دستورالعمل استفاده کنید که موجب قدرت بیشتر در اجابت دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است می شود.دعا برای ملاقات با شخصی که در مسافرت است را اگر در فاصله زمانی یک هفتگی از دعای دیدار اجرا کنید فواید بسیار دارد. دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت قهر است مکمل بسیار خوبی برای دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است می باشد.( نگاه کنید به دعاهای سریع الاجابه برای آشتی )

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَللّهُمَّ اِنّى اَتَوَجَّهُ اِلَیْکِ بِاَحَبِّ الاَْسْمآءِ اِلَیْکَ وَاَعْظَمِها لَدَیْکَ وَاَتَقَرَّبُ وَاَتَوَسَّلُ اِلَیْکَ بِمَنْ اَوْجَبْتَ حَقَّهُ عَلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ وَعَلِی وَفاطِمَةَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَیْنِ وَعَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَجَعْفَرَ بْنِ مُحَمَّدٍ وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ وَالْحَسَنِ بْنِ عَلِی وَالْحُجَّةِ الْمُنْتَظَرِ صَلَواتُ اللَّهِ عَلَیْهِمْ اَجْمَعینَ اکْفِنى کَذا وَکَذا »

دعای دیدار

 قبل از دیدار یار، معشوق یا شخص مورد نظر که تمایل دارید مهرتان در دلش بیفتد می توانید دعای دیدار را بخوانید. نگرانی دارید در مصاحبه برای استخدام یا مراسم خواستگاری پسندیده نشوید و تمایل دارید همه چیز تحت کنترل خدا به خیر و خوشی پایان بپذیرد؟ دعای دیدار که در زیر آمده است را باید بعد از نماز صبح 17 مرتبه در دل بخوانید. دعا برای ملاقات با شخص به مدت 5 روز طول می کشد و پایداری آن بعد از اجابت بیشتر است ولی دعای دیدار را همان روز دیدار باید خواند و برای اجابت متمرکز همان روز می باشد. دعا برای دیدار شخصی از نظر قدرت دو سطح بالا تر است دعای دیدار می باشد. ( نگاه کنید به دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب ) ( نگاه کنید به دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور )

« آیه وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ ادامه در »

دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر

116 بار الله اکبر را بعد از نماز های پنج گانه به مدت 5 روز قرائت کنید . بسیار توصیه شده است که با صدای بلند و شمرده شمرده خوانده شود.در دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بعد از قرائت 116 بار الله اکبر باید نام شخص مورد نظر را سه مرتبه تکرار کنید ولی اگر نام او را ندانید باید تصویری که از وی دیده اید را به یاد بیاورید. در روز آخر دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بهتر است از دعای دیدار استفاده کنید. دعا برای دیدار شخص و دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر از نظر پایداری با هم برابرند( نگاه کنید به دعای رسیدن به معشوق )

دعا برای دیدن معشوق در بیداری

موارد استفاده دعا برای دیدن معشوق در بیداری زمانی است که معشوق خود را در خواب دیده باشید و از مصاحبت با وی یا عملی که انجام داده است خورسند شده باشید یا آرامشی که در کنارش در خواب تجربه کرده باشید شما را آرزو باشد. به شرطی که آن خواب را مایل به دیدن در بیداری باشید دعای زیر را بعد از قرائت 17 صلوات سه بار بخوانید و در آخر نام فرد را سه بار به زبان بیاورید. زمان اجرای دستور العمل دعا برای دیدن معشوق در بیداری باید مانند دعا برای ملاقات معشوق قبل از نماز صبح باشد.  توجه داشته باشید دستور العمل دعا برای دیدار شخصی را با دعا برای دیدن معشوق در بیداری تحت هیچ عنوان اشتباه اجرا نکنید.( نگاه کنید به مجموعه طلسم از راه دور
)

« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً  »  

دعا برای دیدن شخص مورد نظر در بیداری

موارد استفاده دعا برای دیدن شخص مورد نظر در بیداری و یا دعا برای دیدن معشوق در بیداری زمانی است که معشوق یا شخص خواصی را در خواب دیده باشید و از مصاحبت با وی یا عملی که انجام داده است خورسند شده باشید یا آرامشی که در کنارش در خواب تجربه کرده باشید شما را آرزو باشد. به شرطی که آن خواب را مایل به دیدن در بیداری باشید دعا زیر را بعد از قرائت 17 صلوات سه بار بخوانید و در آخر نام فرد را سه بار به زبان بیاورید. زمان اجرای دستور العمل دعا برای دیدن معشوق در بیداری باید مانند دعا برای ملاقات معشوق قبل از نماز صبح باشد. ( نگاه کنید به طلسم عشق فوری )

« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »

دعای براورده شدن ارزوی محال

دعای براورده شدن ارزوی محال که تا کنون بیشترین نتیجه را داده است . فرستادن صلوات برای سلامتی امام زمان می باشد. روزی 500 صلوات برای سلامتی امام زمان قرائت کنید و در نماز شب ارزوی خود را که فکر می کنید محال است انجام شود با پروردگار خود در میان بگذارید. این دستور العمل را 40 روز و 40 شب دنبال کنید . آرزو برای شما محال است نه آفریدگار. فراموش نکنید اگر تحت هر شرایطی چه خوب چه بد، از پیش آمد هایی که آفریدگار در مسیر سرنوشت شما قرار داده شاد و شکر گذار باشید، تسلیم مطلق در برابر امر پروردگار باشید او برای شما در آینده شرایطی را فراهم می کند که اگر خود نویسنده تقدیر خود بودید هم فکرتان به این چنین نعمتهایی نمی رسید.

دعا حاجت قوی

پنج مرتبه صلواتی را که در زیر آمده بعد از نماز های پنج گانه به مدت 14 روز قرائت کنید. روز چهاردهم بعد از خواندن نماز مغرب و عشاء نام فرد یا چیزی را که از خدا می خواهید سه بار به زبان بیاورید. در دسته بندی دعا ها دعا حاجت قوی نه تنها از دعا برای دیدار شخصی که در قهر است قویتر می باشد بلکه هم سطح با قویترین طلسم محبت دنیا قرار می گیرد. دعای براورده شدن ارزوی محال نیز با دعا یی که اینجا تحت عنوان دعا حاجت قوی آمده است برابری می کند.

« اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، مَا اخْتَلَفَ الْمَلَوانِ وَتَعاقَبَ الْعَصْرانِ وَ کَرَّ الْجَدیدانِ وَ اسْتَــقْــبَلَ الْفَرْقَدانِ وَ بَلِّغْ روحَهُ وَاَرْواحَ اَهْلِبَــیْـتِهِ مِنَّا التَّحِیَّهََ وَالسَّلامِ »

مطالب مرتبط:

دعای دیدار
20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده
ذکر یا ودود برای حاجت
دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر
دعا برای ملاقات معشوق
دعای عاشق کردن دختر
ذکر برای ازدواج با معشوق
ذکر یا فتاح برای ازدواج
دعای جلب محبت پسر برای ازدواج
طلسم عشق فوری

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن