طلسممحبوبیت

طلسم عشق فوری

در این مطلب از سایت دعاجو به طلسم عشق فوری پرداخته ایم. این طلسم برای افرادی است که می خواهند از راه دور یا نزدیک کسی را عاشق خود کنند. تا کنون افراد زیادی از این طلسم ها برای عاشق کردن نتیجه گرفته اند. طلسم های مربوط به طلسم عشق فوری که در این مقاله آمده اند شامل طلسم عشق فوری بدون بازگشت، طلسم عشق و تسخیر قلب، طلسم عشق فوری از راه دور، طلسم عشق قوی و طلسم عشق فوری از راه نزدیک می باشند که همگی باید در امر حلال استفاده شوند.در دسته بندی طلسم های محبت طلسم عشق فوری از قویترین طلسم محبت از راه دور پایین تر است(همچنین نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق)

طلسم عشق فوری بدون بازگشت

اگر خواهان ایجاد عشق فوری بدون بازگشت در دل معشوق مورد نظر هستید، طلسم عشق فوری بدون بازگشت در این مورد مجرب است. برای این امر طلسم عشق فوری بدون بازگشت را که در زیر آمده است را به 4 هسته خرما بخوانید و هسته ها را در جایی  زیر درخت خاک کنید. همانطور که در طلسم محبت شدید بدون بازگشت آمده برای اجابت همیشکی طلسم عشق فوری بدون بازگشت از قضاوت پرهیز کنید.( همچنین نگاه کنید به طلسم محبت سوزاندنی)

« اللَّهُمَّ حَبِّبْنِی إِلَى جَمِیعِ خَلْقِکَ حَتَّى لَا یکُونَ لِی فِی قَلْبِ أَحَدٍ مِنْ خَلْقِکَ غِلْظَةٌ وَ لَا یعَارِضُونِی وَ اجْعَلْهُمْ یسْتَقْبِلُونِّی بِوُجُوهٍ بَسِیطَةٍ وَ یقْضُونَ حَوَائِجِی وَ یطْلُبُونَ مَرْضَاتِِی وَ یخْشَوْنَ سَخَطِی بِاسْمِکَ الْقُدُّوسِ الْعَظِیمِ الْأَعْظَم »

طلسم عشق و تسخیر قلب

با استفاده از طلسم عشق و تسخیر قلب می توانید به قلب معشوق خود نفوذ کرده و با جلب محبت معشوق قلبش را تسخیر کنید. طلسم عشق و تسخیر قلب که در زیر آمده است را روی کاغذی نوشته و همیشه هماه خود داشته باشید. توجه داشته باشید طلسم عشق و تسخیر قلب با طلسم محبت و تسخیر قلب که در مطلبی تحت عنوان قویترین طلسم محبت از راه دور آمده در یک سطح هستند. (نگاه کنید به همه دعاهای مربوط به خواستگاری)

« بسم الله الرحمن الرحیم(یا ودود سخر لی و لین قلب فلان بن فلان و اسم مطلوب را ذکر کند) الحمدلله رب العالمین(یا ودود سخر لی و لین قلب فلان بن فلان) الرحمن الرحیم (یا ودود سخر و لین لی قلب فلان بن فلان) مالک یوم الدین ( یا رقیب سخر و لین لی قلب فلان بن فلان) إیاک نعبد و إیاک نستعین (یا ودود سخر و لین قلب فلان بن فلان) إهدنا الصراط المستقیم(یا رقیب سخر و لین قلب فلان بن فلان) صراط الذین أنعمت علیهم (یا ودود سخر و لین لی قللب فلان بن فلان) غیر المغضوب علیهم ولا الضالین ( یا رقیب سخر و لین لی فلان بن فلان) ».

طلسم عشق فوری از راه دور

برای ایجاد عاشق کردن فرد از راه دور باید طلسم عشق فوری از راه دور که در زیر آمده است را روی کاغذی سفید نوشته و از روی آن 7 مرتبه بخوانید و سپس کاغذ را در آب روان بیندازید. (نگاه کنید به طلسم عشق از راه دور)

« وَ مِنَ النَّاسِ مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبّاً لِّلّهِ وَ لَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِیدُ الْعَذَابِ فَمَنْ خَافَ مِن مُّوصٍ جَنَفاً أَوْ إِثْماً فَأَصْلَحَ بَیْنَهُمْ فَلاَ إِثْمَ عَلَیْهِ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِیمٌ . وَ إِنِ امْرَأَهٌ خَافَتْ مِن بَعْلِهَا نُشُوزاً أَوْ إِعْرَاضاً فَلاَ جُنَاْحَ عَلَیْهِمَا أَن یُصْلِحَا بَیْنَهُمَا صُلْحاً وَالصُّلْحُ خَیْرٌ وَأُحْضِرَتِ الأَنفُسُ الشُّحَّ وَ إِن تُحْسِنُواْ وَ تَتَّقُواْ فَإِنَّ اللّهَ کَانَ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِیراً. وَ إِنْ خِفْتُمْ شِقَاقَ بَیْنِهِمَا فَابْعَثُواْ حَکَماً مِّنْ أَهْلِهِ وَ حَکَماً مِّنْ أَهْلِهَا إِن یُرِیدَا إِصْلاَحاً یُوَفِّقِ اللّهُ بَیْنَهُمَا إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیماً خَبِیراً یَسْأَلُونَکَ عَنِ الأَنفَالِ قُلِ الأَنفَالُ لِلّهِ وَ الرَّسُولِ فَاتَّقُواْ اللّهَ وَ أَصْلِحُواْ ذَاتَ بِیْنِکُمْ وَ أَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ رَبَّنَا وَ أَدْخِلْهُمْ جَنَّاتِ عَدْنٍ الَّتِی وَعَدتَّهُم وَمَن صَلَحَ مِنْ آبَائِهِمْ وَأَزْوَاجِهِمْ و ذریتهم إِنَّکَ أَنتَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ اللهم بحق هذه الآیات الشریفه 

طلسم عشق قوی

آورده شده است هر گاه بخواهی کسی را تسخیر کنی برای طلسم عشق قوی وضو بگیر و دو رکعت نماز به جای بیاور ودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید:

« عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّةً واللهُ غَفورٌ رَحیم »

 پس از سلام نماز نیز این ایه را هفت مرتبه بخوانید:

« اَللهُمَ لِیِّن لی قلب فلان بن فلان کَما لَیِّنتَ الحَدیدَ لِداوود وسَخِّرهُ لی کَما سَخَّرتَ ریحَ لِسُلَیمان »

این نماز را تا یک هفته بخوانید حتی در بعضی مواقع با یکبار خواندن هم نتیجه داره بستگی به حالات روحی شخص داره ( اگر طرف زن هست به جای بن بخوانید بنت)(همچنین نگاه کنید به طلسم محبت سوزاندنی روز دوشنبه)

طلسم عشق فوری از راه نزدیک

برای عاشق کردن فردی از راه نزدیک کافی است طلسم عشق فوری از راه نزدیک که در زیر آمده است را به گلاب خوانده و با آن شربت درست کنید و به خورد فرد مورد نظر دهید امید است بتوانید با دیوانه کردن محبوب او را شیفته خود کنید. (توجه شما را به طلسم محبت سوزاندنی از راه دور که در صفحه طلسم احضار محبت از فاصله دور و در دسته طلسم محبت باستانی می باشد جلب می کنم)

« إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَى الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ »

در پایان بهتر است یادآور شویم که طلسم عشق فوری به ایجاد عشق و علاقه در فرد مورد نظر شما کمک می کند اما در این باره بهتر است مهارت های لازم را نیز کسب کنبد تا بتوانید عشقی دایمی ایجاد کنید و زندگی خوبی داشته باشید.

مطالب مرتبط:

طلسم محبت
طلسم از راه دور
طلسم بازگشت معشوق صبی
دعای جلب محبت پسر برای ازدواج
دعای رسیدن به معشوق
دعای عاشق کردن طرف مقابل
دعا برای احضار آنی و سریع معشوق
دعای جلب محبت شوهر
دعای جدایی با پیاز
طلسم محبت سوزاندنی با اسفند

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن