دعامحبوبیت

دعا برای حرف شنوی شوهر + طلسم شوهر

در این مطلب از سایت دعاجو سعی کرده ایم مجموعه ای از مجرب ترین دعاها را برای خانم ها جمع آوری کنیم تا بوسیله آن ها بتوانند شوهرشان را کاملا حرف شنو و مطیع کنند. بوسیله دعا برای حرف شنوی شوهر و طلسم شوهر می توانید شوهرتان را در اختیار خود بگیرید و هر چه گفتید او گوش دهد. البته تمامی دعاها بایستی در امر حلال خوانده شود و هیچ گونه قصد سوء استفاده از این ادعیه مبارک را نداشته باشید.

دعا برای حرف شنوی شوهر

خیلی از خانم ها به دنبال راهی هستند که بوسیله آن بتوانند همسرشان را حرف شنو کنند به صورتیکه مطیع حرف آن ها شود. دعا برای حرف شنوی شوهر یکی از بهترین دعاها برای حرف شنوی شوهر است. دعا برای حرف شنوی شوهر که در زیر آمده است را هنگام طبخ غذا بخوانید و به غذا فوت کنید. سپس این غذا را به خورد همسرتان دهید.این دعا باعث رام کردن شوهرتان می شود.( نگاه کنید به دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز )

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ. شَهِدَ اللَّهُ أَنَّهُ لا إِلَهَ إِلا هُوَ وَ الْمَلائِكَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ قَائِما بِالْقِسْطِ لا إِلَهَ إِلا هُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ إِنَّ الدِّينَ عِنْدَ اللَّهِ الْإِسْلامُ وَ أَنَا الْعَبْدُ الضَّعِيفُ الْمُذْنِبُ الْعَاصِي الْمُحْتَاجُ الْحَقِيرُ أَشْهَدُ لِمُنْعِمِي وَ خَالِقِي وَ رَازِقِي وَ مُكْرِمِي كَمَا شَهِدَ لِذَاتِهِ وَ شَهِدَتْ لَهُ الْمَلائِكَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ مِنْ عِبَادِهِ بِأَنَّهُ »

طلسم شوهر بد اخلاق

اگر شوهر بداخلاقی دارید که به هیچ وجه رام نمی شود با خواندن دعا برای طلسم شوهر بداخلاق می توانید شوهرتان را مثل موم در دستان خود نرم کنید تا حرفتان را گوش دهد و شوهرتان را مطیع کنید. دعا برای طلسم شوهر بد اخلاق که در زیر آمده است را هر روز صبح 3 مرتبه بخوانید و به آرامی به سمت او بدمید.( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )( نگاه کنید به دعای زبان بند )

« يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءكُم بُرْهَانٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَأَنزَلْنَا إِلَيْكُمْ نُورًا مُّبِينًا. فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُواْ بِاللّهِ وَاعْتَصَمُواْ بِهِ فَسَيُدْخِلُهُمْ فِي رَحْمَةٍ مِّنْهُ وَفَضْلٍ وَيَهْدِيهِمْ إِلَيْهِ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا. »

دعا برای وابسته کردن شوهر

دعا برای وابسته کردن شوهر باعث وابسته شدن همسرتان به شما می شود که خود عاملی است تا بتوانید کاری کنید شوهرتان از شما حرف شنوی داشته باشد.( همچنین نگاه کنید به دعا برای عزیز شدن نزد شوهر)

« وَءَایَهٌٔ لَّهُمُ الَّیْلُ نَسْلَخُ مِنْهُالنَّهَارَ فَإِذَاهُم مُّظْلِمُونَ. »

دعا برای حرف شنوی شوهر از طریق رام شدن

زمانی می توانید کاری کنید شوهرتان از شما حرف شنوی داشته باشد که ابتدا او را رام خود کنید. به همین دلیل بهتر است ابتدا دعای حرف شنوی شوهر از طریق رام شدن را بخوانید سپس آرام آرام شوهر خود را حرف شنو کنید. دعا برای حرف شنوی شوهر از طریق رام شدن که در زیر آمده است را 333 مرتبه بخوانید که باعث جلب محبت شوهر می گردد.(همچنین نگاه کنید به  1021 بار ذکر یا ودود و دعای زبان بند قوی و فوری)

« إِنَّمَا تُنذِرُمَنِ اتَّبَعَ الذِّکْرَ وَ خَشِیَ الَّحْمَنَ بِالْغَیْبِ فَبَشِّرْهُبِمَغْفِرَهٍٔ وَأَجْرٍکَرِیمٍ »

دعای طلسم شوهر

نقل شده است اگر کسی دعای طلسم شوهر را هر شب قبل از خواب 7 مرتبه بخواند شوهرش طلسم او شده و به قدری عاشق وی می شود که هر کاری برای همسرش انجام می دهد. دعای طلسم شوهر در زیر آمده است.( همچنین نگاه کنید به دعای جلب محبت شوهر)

« یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیة والسلام یا رب القدرة فی الانام »

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که تمامی این دعاها در زمینه حرف شنوی شوهر و طلسم شوهر بسیار کار آمد و مفید هستند. با خواندن دعا خداوند نیز به شما کمک می کند به حاجت خود برسید. اما خود پروردگار متعال مکرراً می فرمایند از تو حرکت از من برکت پس به غیر از خواندن دعا به دنبال راهی باشید تا بتوانید تغییری در رفتارها و برخوردهای خود با همسرتان داشته باشید و با کسب مهارت هایی خاص زندگی لذت بخشی برای خود و همسرتان ایجاد کنید. در واقع با یادگیری تکنیک های رفتاری به گونه ای با شوهرتان رفتار کنید که او را عاشق و دلبسته خود کنید و شوهرتان از روی عشق و علاقه ای که به شما دارد مطیع تان شود.

مطالب مرتبط:

دعای زبان بند شوهر

دعای رفع کدورت بین زن و شوهر

طلسم محبت سوزاندنی با اسفند

دعای آشتی زن و شوهر

ذکر برای ازدواج با معشوق

ذکر یا فتاح برای ازدواج

دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

دعای جلوگیری از خیانت مرد به زن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن