ازدواجبازگشت معشوقخانواده

20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده

اگر بخواهیم به پاسخ این پرسش دست پیدا کنیم که چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم اول از همه باید واقع بین باشیم.

هیچ چیز غم انگیز تر از تمام شدن یک رابطه عاطفی نیست که مدت ها در آن قرار داشتید نیست. وقتی با چنین رویدادی تلخی مواجه می شوید به هر چیزی پناه می برید تا موفق به بازگشت به رابطه تمام شده شوید و شرایط را تغییر دهید. در این شرایط اولین چیزی که به ذهن تان می رسد دعا است.

اما دعا همیشه به تنهایی نمی تواند به شما در بازگشت به رابطه تمام شده و شروع دوباره رابطه تمام شده کمک کند زیرا برای مستجاب شدن دعا به صلاحیت نیاز است و صلاحیت نیز با تلاش و دانش به دست می آید.

از آنجایی که بسیاری از خوانندگان دعاجو در مورد این موضوع که چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم نظر می گذاشتند، پس تصمیم گرفتیم مطلبی در این باره قرار دهم و دانش و صلاحیت خوانندگان دعاجو را در ارتباط با بازگشت به رابطه تمام شده افزایش دهم.

البته دعاجو، وبسایتی است برای معرفی دعاها و ایجاد حس خوب با نیایش و هیچ ادعایی در زمینه روانشناسی و روابط عاطفی ندارد. اما طی تحقیقات فراوان و تجربه شخصی خودم منابعی را پیدا کردم که به صورت علمی، حرفه ای و تخصصی می تواند در این زمینه ما را راهنمایی کرده و بیاموزد چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم.

10 تکنیک برای شروع دوباره رابطه تمام شده

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنم که تکنیک های زیر همه بر اساس nlp عشق است. NLP یا برنامه ریزی عصبی کلامی یک رویکرد خارق العاده در نفوذ به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است که شاهین زند نویسنده و پژوهشگر نوین بینش اولین بار به زبان فارسی در مورد آن سخن گفت ( نگاه کنید به تکنیک های NLP برای برگرداندن عشق  )

در ادامه به تکنیک هایی اشاره می کنم که برگرفته و خلاصه ای از بهترین تکنیک های وبسایت نوین بینش و مقالات شاهین زند برای برگرداندن عشق است. این تکنیک ها با ما کمک می کند بفهمیم چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم.

 1. از اشتباهاتی مانند ارسال پیام های مداوم و تماس های پی در پی پرهیز کنید
 2. از واسطه استفاده کنید و کسی را برای وساطت نفرستید
 3. التماس و خواهش نکنید برای اینکه فرصت دیگری بدست بیارید
 4. ارزش و غرور خود را برای شروع دوباره رابطه تمام شده پایمال نکنید
 5. برای موفقیت در بازگشت به رابطه تمام شده به خودتان و توانایی های تان باور داشته باشید
 6. برای شروع دوباره رابطه تمام شده بدانید هیچگس نیست که بتواند شما را شکست دهد یا زمین بزند
 7. اجازه ندهید خوشحالی و شادی تان وابسته به بودن یا نبود دیگران شود
 8. استوری ها یا پروفایل های غمگین در شبکات اجتماعی قرار ندهید
 9. استوری ها و پروفایل های شاد نیز در شبکات اجتماعی قرار ندهید
 10. ارتباط خود را برای مدتی قطع کنید و جذابیت های خود را بدست بیاورید
 11. ورزش کنید، استخر بروید، باشگاه بروید و با دوستان خود تفریح کنید
 12. روی بهبود وضعیت روانی و بازگرداندن اعتماد به نفس تان کارکنید
 13. با افرادی که در زمینه روانشناسی تخصص یا تحصیلات دارند صحبت کنید
 14. نیروی هدایت پنهان ضمیر ناخودآگاه خود را برای تکنیک جذب از راه دور فعال کنید
 15. سعی کنید از راه دور و با تکنیک های غیر مستقیم رابطه تمام شده را برگردانید
 16. اگر تصمیم به ارتباط مجدد داشتید حداقل 1 ماه ارتباط خود را قطع نگه دارید
 17. برای شروع موفق و دوباره رابطه تمام شده باید اگر تماسی دریافت کردید فقط در حدی کوتاه پاسخ دهید
 18. پس از گذشت 1 ماه و پایان قطع ارتباط به شکل صحیح پیام ارسال کنید
 19. ارسال صحیح پیام به این معنا است که پیام تان باید مرتبط با شرایط رابطه باشد
 20. ارسال صحیح پیام باید قدرت نفوذ به ناخودآگاه داشته باشد و برای اجرای آن نیاز است با یک متخصص در ارتباط باشید

از چه کسی برای شروع دوباره رابطه تمام شده راهنمایی بگیریم

با یک نگاه ساده به وبسایت های اینترنتی مشاهده می کنید که زیاد نیستند افرادی که ادعا می کنند می توانند به ما بیاموزند چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم و مدعی هستند می توانند به شما در بازگشت به رابطه پس از جدایی کمک کنند.

اما تحقیقات و تجربیات شخصی من نشان داد همه این وبسایت ها به جز یکی از این موارد مطالب شان کپی است و هیچ تیم یا گروه متخصصی نیز ندارند.

در واقع وبسایت نوین بینش، تنها وبسایتی است که واقعا مطالب خود را بر اساس تحقیقات و مطالعات خود نوشته است ولی متاسفانه دیگر وبسایت های با تغییر جزئی چند خط، از وی کپی کرده اند.

البته دیگر وبسایت ها نتوانستند به اندازه نوین بینش آرشیو 1000 مقاله ای در رابطه با روانشناسی عشق و رابطه منتشر کنند. همچنین نتوانستند مثل نوین بینش، یک تیم قوی متشکل از 10 دکتر ، کارشناس ارشد و کارشناس روانشناسی به صورت متحد و هماهنگ تشکیل دهند.

به هر حال تحقیقات و تجربیات شخصی من در مورد این موضوع که چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم نشان داد نوین بینش تنها وبسایت قابل اطمینان است زیرا هم از افراد متخصص کمک می گیرد و هم به صورت واضح همه اعضا و فعالیت های خود را معرفی کرده است. همچنین مقالات گسترده و دست اول، اثباتی بر اعتبار آن ها است.

به همین دلیل دعاجو تصمیم گرفت با هدف کمک به خوانندگان دعا جو این وبسایت و تیم را معرفی کند که هم مشاوره رایگان ارائه می دهند و هم دوره های آموزشی غیر رایگان دارند.

در واقع من خود نیز زمانی از این تیم کمک گرفتم و نذر کردم اگر ازدواج کردم و توانستم رابطه تمام شده خود را دوباره شروع کنم، وبسایت دعاجو را تاسیس کنم.

شماره درج شده در بالای این صفحه نیز به این تیم تعلق دارد و تنها دلیل تبلیغ این گروه از طرف من این است که هم مطمئن هستم یک تیم خوب را به خوانندگانم معرفی می کنم و هم زندگی مشترک خود را به آن ها مدیون هستم.

برگرفته از وبسایت نوین بینش

مطالب مرتبط:

بهترین واکنش در برابر بلاک شدن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن