ازدواجدعا

دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج

در فرهنگ و سنت‌های مختلف، دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج به عنوان یکی از روش‌های معنوی برای جلب خیر و برکت و همچنین برآورده شدن آرزوها شناخته شده است. در میان این دعاها، دعاهایی که به منظور تسهیل امور ازدواج و یافتن همسر مناسب خوانده می‌شوند، جایگاه ویژه‌ای دارند. این دعاها، که گاهی به عنوان دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج شناخته می‌شوند، از دیرباز در میان مردم به اشتراک گذاشته شده و نسل به نسل منتقل شده‌اند.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشیم که هر دعا و نیایشی، بیش از هر چیز، باید از سر صداقت و باور قلبی خوانده شود و نباید تنها به عنوان یک راه حل سریع و مطمئن به آن نگاه کرد. ازدواج، به عنوان یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی، نیازمند درک و شناخت عمیق‌تری است و دعا می‌تواند به عنوان یکی از ابزارهای معنوی برای رسیدن به این شناخت به کار رود.

در این مقدمه، قصد داریم دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج را معرفی کنیم البته با تأکید بر اینکه هیچ دعایی به تنهایی نمی‌تواند قطعا صد درصد تضمینی باشد، بلکه این ایمان و توکل به خداوند است که می‌تواند صد در صد تضمینی راهگشای ما باشد.

دعای فوری برای ازدواج با معشوق

اگر فردی عاشق هستید که به دنبالدعای صددرصد تضمینی برای ازدواج هستید می توانید دعای فوری ازدواج با معشوق که در زیر آمده است را روزی 100 مرتبه بخوانید. انشاالله دعای فوری برای محبت اثر کند اما اگر می خواهید از تاثیر آن مطمئن شوید توصیه می شود طلسم محبت اتشی قوی را نیز بخوانید. (نگاه کنید به همه دعاهای مربوط به خواستگاری)

« بسم الله الرحمن الرحیم. آلّا تَعلواعَلَیَّ وَأتونی مُسلِمینَ. لَولااَن رَبَطنا عَلیَ قَلبِهالِتَکوُنَ مِنَ المومِنین »

دعا برای ازدواج با معشوق تضمینی

ذکر امن یجیب یکی از مجرب ترین اذکار به عنوان دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج است. از سوی عالمان نقل شده است هرکس هر روز بعد از نماز مغرب و عشا از درگاه خداوند استغفار کند و سه دوره تسبیح ذکر امن یجیب که در زیر آمده است را با نیت ازدواج با معشوق خود بخواند خداوند صدایش را شنیده و خواسته اش را مستجاب می کند. ذکر امن یجیب به عنوان دعا برای برای ازدواج با معشوق تضمینی در نظر گرفته می شود.( نگاه کنید به دعای زبان بند )( نگاه کنید به دعا برای عاشق کردن مرد از راه دور)

« اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء »

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور

این دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج برای افرادی کاربرد دارد که از معشوق خود دور هستند و می خواهند با معشوق مورد نظر ازدواج کنند. به همین دلیل doajoo.com در این مطلب دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور را برای این عزیزان فراهم کرده است. برای این کار دعا برای ازدواج با معشوق که در زیر آمده است را روی تکه ای کاغذ بنویسید و همیشه همراه خود نگه دارید تا با دلتنگ کردن معشوق به او برسید.

« وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ  إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ  وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ »

دعای ازدواج با شخص مورد نظر

اگر شخص خاصی را مد نظر دارید که قصد ازدواج با او را دارید می توانید دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج را که در زیر آمده است بخوانید. دعای ازدواج با شخص مورد نظر به شما کمک می کند محبت معشوق به سمت شما جلب شود و او نیز خواهان ازدواج با شما شود. برای این کار کافی است نیت کرده و دعای ازدواج با شخص مورد نظر را هر روز در زمان غروب آفتاب بخوانید.

« بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم. اِلهی بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ اَنتَ المَحمُودُ وَ بِحَقِّ عَلیٍّ وَ اَنتَ العالی وَ بِحَقِّ فاطِمَةَ وَ اَنتَ فاطِرُ. السَّمواتِ و الأرضِ وَ بِحَقِّ الحَسَنِ وَ اَنتَ المُحسِنُ وَ بِحَقِّ الحُسَینِ وَ اَنتَ قَدیمُ الأِحسانِ. اِلهی بِاخُصِّ صِفاتِک وَ بِعِزِّ جَلالِک وَ بِأعظَمِ اَسمائِک وَ بِعِصمَةِ اَنبیائِک وَ بِنورِ اَولیائِک وَ بِدَمِ. شُهَدائِک وَ بِمُناجاتِ فُقَرائِک وَ بِدُعاءِ صُلَحائِک اَسئَلُکَ زِیادَةً فِی العِلمِ وَ صِحَّةً فِی الجِسمِ وَ بَرَکَةً فِی الرِزقِ وَ طولآ فِی العُمرِ وَ تَوبَةً قَبلَ المَوتِ وَ راحَةً عِندَ المَوتِ وَ مَغفِرَةً بَعدَ المَوتِ وَ نَجاةً مِنَ النّارِ وَ دُخُولآ فِی الجَنَّةِ وَ عافیَةً فِی الدُّنیا وُ الاخِرَةِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ.»

دعا برای ازدواج موفق با معشوق

اگر شخصی به دنبال دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج باشد بایستی دعا برای ازدواج موفق با معشوق را که در زیر آمده است بخواند. برای موثر واقع شدن دعا برای ازدواج معشوق بایستی وضو گرفته و با گلاب این دعا را بر روی تکه ای کاغذ نوشته و به آب روان بدهید. (نگاه کنید به دعای مخصوص ازدواج فوق العاده محشر)

« لا اله الا الله والله اكبر أسالك اللهم بعد أربعين ورحمتك ان تتفضل على فلانة بنت فلانة ببعل مبارك فإنها بيدك و لا يملكها غيرك يا ذو الفضل العظيم و الوجه الكريم و الإحسان القديم و صلى الله على محمد و اله الطيبين الطاهرين »

دعای ازدواج با کسی که دوستش داریم

اگر به دنبال دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج با پسر مورد علاقه خود هستید و می خواهید با وی ازدواج کنید پس بهتر است دعای ازدواج با پسری که دوستش داریم را هر شب قبل از خواب 33 مرتبه بخوانید و شخص مورد نظر را برای ازدواج تصور کنید. این دعا در کنار دعای عاشق کردن طرف مقابل می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد. 

« رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَ ذُرِّیَّاتِنَا قُرَّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا »

دعای بدست آوردی دل دختر مورد علاقه

اگر به دنبال دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج با دختر مورد علاقه خود هستید و می خواهید دل دختر مورد علاقه خود را بدست بیاورید در امر حلال خواندن دعای بدست آوردن دل دختر مورد علاقه که در زیر آمده است توصیه می شود.

بسم الله الرحمن الرحیم سخرلی فلان ابن فلان الحمدلله رب العالمین یا رقیب سخرلی قلبه الرحمان الرحیم یا ودود سخرلی فلان ابن فلان مالک یوم الدین یا رقیب سخرلی قلبه ایاک نعبد و ایاک نستعین یا ودود سخرلی فلان بن فلان اهدنا الصراط المستقیم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان صراط الذین انعمت علیهم یا ودود سخرلی فلان بن فلان غیرالمغضوب علیهم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان و لاالضالین یا ودود سخرلی فلان بن فلان

در کنار تمامی موارد دعا برای ازدواج با معشوق به صورت تضمینی که در بالا برای شما آورده ایم و کمک می کنند تا به معشوق خود با هدف ازدواج برسید، به شما توصیه می کنیم همواره به دنبال کسب روش هایی باشید که باعث جذب طرف مقابل شما برای ازدواج شود. به امید اینکه هر شخصی بتواند با معشوق مورد نظر خود ازدواج کند و زندگی خوبی داشته باشد.

مطالب مرتبط:

دعای محبت سوزاندنی با روغن و شکر-فوری

طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

دعای جذب خواستگار

دعای دیوانه کردن محبوب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن