دعامحبوبیت

دعای محبت روی خوراکی-فوری و همیشگی

حتما برای شما هم پیش آمده که خواهان جلب محبت یا افزایش مهر و محبت به صورت فوری و همیشگی باشید. دعاجو در این مطلب به معرفی دعای محبت روی خوراکی به صورت فوری و همیشگی اقدام کرده است. با خواندن این دعاها در امر حلال مهرتان هر چه بیشتر به دل معشوق می افتد و به هدفتان می رسید. از جمله بهترین دعاها در زمینه دعای محبت روی خوراکی-فوری و همیشگی می توان به دعای محبت با قند، دعای مهر و محبت جوشاندنی، دعای محبت فوری، دعای محبت فوری از راه دور، دعای محبت روی سیب، دعای جلب محبت معشوق و دعای محبت سریع الاجابه اشاره کرد که همگی در ادامه این مطلب آمده است.(نگاه کنید به طلسم محبت و همچنین به دعای مخصوص ازدواج فوق العاده محشر)

دعای محبت با قند

یکی از مجرب ترین دعاها برای دعای محبت روی خوراکی-فوری و همیشگی، دعای محبت با قند می باشد. این دعا را 5 مرتبه به چند حبه قند بخوانید و به همراه چایی به معشوق خود بخورانید. این دعا باعث بیقراری شدید معشوق می شود.

« إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَى الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ »

دعای مهر و محبت جوشاندنی

هنگام جوشیدن آب دعای مهر و محبت جوشاندنی را بخوانید و سپس با این آب شربت گلاب و زعفران درست کنید و به فرد مورد نظر بدهید. این دعا به صورت همیشگی مهر شما را به دل وی می اندازد.(همچنین نگاه کنید به بهترین دعای محبت)

« فَسُبْحَانَ الَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ * و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم »

دعای محبت فوری

برای اینکه خیلی سریع به حاجت خود برسید و محبت معشوق را کسب کنید باید دعای محبت فوری از دسته دعای محبت خوراکی-فوری و همیشگی را بخوانید و به سمت او فوت کنید.(نگاه کنید به دعای جلب محبت پسر برای ازدواج)

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم. لإیلافِ قُرَیْشٍ. إِیلافِهِمْ رِحْلَهَ الشِّتَاءِ وَالصَّیْفِ. فَلْیَعْبُدُوا رَبَّ هَذَا الْبَیْتِ. الَّذِی أَطْعَمَهُمْ مِنْ جُوعٍ وَآمَنَهُمْ مِنْ خَوْفٍ. »

 دعای محبت فوری از راه دور

اگر به دنبال جلب محبت کسی هستید که به وی دسترسی ندارید می توانید از دعای محبت فوری از راه دور که در زیر آمده است استفاده کنید. دعای محبت فوری از راه دور را به آب روان بخوانید و نیت کنید تا به هدفتان برسید.(همچنین نگاه کنید به دعای محبت با شمع)

« یُحِبُّونَهُمْ. کَحُبِّ اللّهِ. وَالَّذِینَ آمَنُواْ. أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ.»

دعای محبت روی سیب

یکی از بهترین دعای محبت روی خوراکی-فوری و همیشگی، دعای محبت روی سیب می باشد. این دعا را به یک سیب قرمز 7 مرتبه بخوانید و سپس آن سیب را به معشوق خود بدهید. دعای محبت روی سیب باعث عزیز شدن نزد معشوق می گردد.

« بسم الله الرحمن الرحیم. و لقد جعلنا فی السماء بُروجاْ و زَیــّناها للناظرین و حَفِظناها من کل شیطان رجیم. »        

دعای جلب محبت معشوق

دعای جلب محبت معشوق که در زیر آمده است را روی یکی از میوه های بهشتی بخوانید و به خورد معشوق مورد نظر بدهید. (اگر طلسمی برای جبران اشتباه های گذشته خود می خواهید نگاه کنید به قویترین طلسم محبت یهودی )

« یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ شَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ کَحُبِّ اللّهِ یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ یُحِبُّونَهُمْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ حِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ فلان بن فلان علی حب فلان بنت فلان »

دعای محبت سریع الاجابه

دعای محبت سریع الاجابه که در زیر آمده است را هنگام طبخ غذا بخوانید و به خورد فرد ورد نظر دهید تا با دیوانه کردن محبوب خیلی سریع مهر و محبت وی را جلب کنید.

« اللهم يا حنان يا منان صلي على محمد وآل محمد وتحنن علي ومن علي بإمرأه مؤمنة (رجل مؤمن) تحفظني وأحفظها إنك إذا تحننت ومننت على أحد رحمته يا رؤف يا رحيم. »

توصیه دعاجو به شما عزیزان این است که علاوه بر استفاده از دعای محبت خوراکی-فوری و همیشگی که در این مطلب برای شما آورده شده است، سعی کنید تکنیک های ارتباطی را نیز بیاموزید و با استفاده از این مهارت ها رابطه ی خود را روز به روز بهتر کنید.

مطالب مرتبط:
طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر

دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور
ذکر یا ودود برای محبت
دعای جدایی با پیاز

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن