طلسممحبوبیت

طلسم عشق از راه دور

مطلب پیش رو از سایت دعاجو که تحت عنوان طلسم عشق از راه دور نام دارد به معرفی فحوای طلسم و همچنین انواع طلسم محبت باستانی می پردازد. طلسم عشق یا طلسم محبت از راه دور، فرد طلسم شده را در حالتی قرار می دهد که از عشق ورزیدن و ابراز علاقه به کسی غیر طلسم کننده لذت نبرد.

این نوع طلسم ها دسته بندی و قدرت های مختلفی دارند که از لذت نبوردن از کسی غیر از شما شروع می شود تا افتادن معشوق به پای شما به صورت فوری که در صفحه قویترین طلسم محبت دنیا آن را مطالعه خواهید کرد. در این صفحه از دعاجو ما به ارائه اطلاعاتی کامل در مورد طلسم های مختلف و تاثیر آنها بر فردی که انواع طلسم عشق و محبت از راه دور بر وی اجرا شده پرداخته ایم. طلسم عشق از راه دور، قویترین طلسم محبت از راه دور، طلسم محبت سوزاندنی از راه دور، طلسم محبت فوری مطالبی می باشند که در این صفحه به آنها پرداخته شده است (در صفحه ای دیگر دنبال کنید قویترین طلسم محبت یهودی، طلسم محبت سوزاندنی فوری، قویترین طلسم محبت هندی، طلسم محبت اتشی قوی ).

طلسم عشق از راه دور

با شروع به اجرای طلسم عشق از راه دور در روز اول، فرد مورد نظر به یاد شما می افتد و در این هنگام اگر در گیر پریشانی یا ناخوشی باشد آرامش بدست می آورد، رفته رفته در عرض چند روز در ذهن بیشتر یاد شما می کند و پی می برد احساس عجیبی به شما پیدا کرده است. در روز چهارم به این باور می رسد که عاشق شما شده ولی هنوز با خود در گیر است و نسبت به ابراز عشقش به شما مقاومت می کند. نهایتً در آخرین مرحله از اجرای طلسم، فرد خواب ازدواج با شما را دیده تسلیم می شود. (همچنین نگاه کنید به مجموعه طلسم از راه دور)(نگاه کنید به طلسم رفتن به خواب معشوق)

قرار است هفت روز روزه بگیرید و در هر روز 100 صلوات بفرستید. نماز صبح روز اول را که خواندید یک بسته ی یک نفره ی نسکافه یا قهوه را کف بشقابی کوچک بریزید و کاملاً پهن کنید طوری که بشود روی پودر نوشت. هر روز بعد از 100 صلوات که ما بین نماز عشا و افطار باید خوانده شود یک خط روی پودر ها بکشید. در پایان روز هفتم در آب حل کنید و بعد از افطار بنوشید. طلسم عشق از راه دور زمانی برای فرد مورد نظر شروع می شود که شیعی از او توسط شما حرارت داده شود به طوری که مقدار کمی از آن دود بلند شود.

قویترین طلسم محبت از راه دور

در ادامه طلسم عشق از راه دور، قویترین طلسم محبت از راه دور را برای این بخش از مطالب خود در نظر گرفته ایم. قویترین طلسم محبت (عشق) از راه دور به وسیله اشک چشم فعال می شود و تاثیر آن بر فرد مقابل در کمتر از یک ماه آشکار خواهد شد. (نگاه کنید به بهترین دعای محبت- فوری و موثر)

شب هنگام دعای زیر را بر ساعد دست چپ با آب شکر بنویسید. قبل از خواب به فرد مورد نظر فکر کنید و اشک بریزید. اگر زمانی که بیدار شدید دست بر ساعد خود کشیدید و دیگر چسبناک نبود، قویترین طلسم محبت از راه دور را با موفقیت اجرا کردید.

توصیه می شود قبل از اجرای طلسم فرد مورد نظر را خوب بشناسید چرا که بعد از اجرای این طلسم قوی به ندرت می شود طلسم را شکست و شاید تا آخر عمر مجبور به  زندگی با فرد مورد نظر خود شوید. نکته قابل توجه در خصوص قویترین طلسم باستانی عشق و محبت از راه دور این است که بعد از نوشتن متن زیر روی ساعد خود هر چقدر بیشتر اشک بریزید قویترین طلسم محبت از راه دور، قدرت مند تر می شود. نحوه طبقه بندی و ارتباط قویترین طلسم محبت از راه دور را با طلسم های دیگر و توضیحات تکمیلی را در صفحه ای تحت عنوان قویترین طلسم محبت از راه دور دنبال کنید. (نگاه کنید به قوی ترین دعای جلب محبت شوهر)

قویترین طلسم محبت از راه دور

طلسم محبت سوزاندنی از راه دور

این قسمت از طلسم عشق از راه دور به طلسم محبت سوزاندنی اختصاص دارد. طلسم محبت سوزاندنی از راه دور که در زیر آمده از کهن ترین طلسم های باستانی است و فقط جهت دیدار و (مهر و محبت در دل طرف انداختن) استفاده می شود. به دلیل اینکه ایرانیان کهن بسیار باحیا بودن حتی در رویاهای خود نیز به آرزوهای حلال می اندیشیدند. توجه داشته باشید طلسم محبت سوزاندنی از راه دور از طلسم هایی است که با قویترین طلسم محبت از راه دور برابری می کند (نگاه کنید به طلسم محبت سوزاندنی)

متن زیر را با سرمه بر روی سنگی صاف بنویسید و در شعله گاز بگذارید تا سرخ شود. بعد از سرد شدن سنگ آن را در زیر تخت خواب خود بگذارید. توجه داشته باشید که اگر کمتر از 6 ماه بعد با فرد مورد نظر ازدواج کردید باید سنگ را از محل خود خارج کرده و در خاک دفن کنید. (نگاه کنید به طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر)

طلسم محبت سوزاندنی از راه دور

طلسم محبت فوری

دعاجو در این قسمت از طلسم عشق از راه دور به معرفی طلسم محبت فوری می پردازد. آیا فرد مورد نظر شما به خواستگاری کسی غیر از شما رفته یا به منزل کسی رفته است است که از وی خواستگاری کند؟ معشوق شما در خواستگاری است که شما مخاطب وی نیستید و می خواهید از مخاطبش خوشش نیاید و غیر از شما حد اقل در آن شب به کسی دلبستگی پیدا نکند؟ همچنین اگر فرد مورد نظر شما در جایی است که شما هم در آن محل می باشید طلسم محبت فوری می تواند تمام حواسش را به محبت کردن به شما اختصاص دهد. (نگاه کنید به طلسم عشق فوری)

درست است این طلسم فقط یک شب جواب می دهد ولی بسیار قدرت مند است. و شاید استفاده از این طلسم پایه و اساس ازدواج در آینده را نیز فراهم کند.

 طلسم زیر را با زغال بر روی ظرفی سفالی بنویسید و در روز یا شب مورد نظر در حالی که نام وی را به زبان می آورید، بشکنید.

طسم محبت فوری

مطالب مرتبط:

طلسم عشق فوری
دعای بازگشت سریع غائب
طلسم قوی برای بازگشت معشوق
ده دعای بازگشت معشوق
دعای زبان بند قوی سکاکی
دعای زبان بند شوهر
دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو
زبان بند با گره بر نخ
مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری
دعای رام کردن شوهر
طلسم مطیع کردن شوهر
دعا برای حرف شنوی شوهر
سوره مزمل برای محبت بین زن و شوهر
دعای برای آشتی زن و شوهر وی نمک
 آیت الکرسی برای محبت زن و شوهر
طلسم محبت سوزاندنی با اسفند

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن