خوابدعا

دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب

در این مطلب از دعاجو به ارائه مطالبی در مورد دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب پرداخته ایم . دعایی که در این مطلب آمده است و به دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب معروف است، این قدرت را دارد که در خواب شما فردی را احضار کند که قرار است در آینده با وی ازدواج کنید. فردی را که تا کنون ندیده اید و اصلن نمی شناسید ولی در سرنوشت شما آمده است که با وی ازدواج می کنید را می توانید با خواندن دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب ملاقات کنید. دعایی برای دیدن چهره همسر اینده در خواب مخصوص دل های پاک است و افرادی که بتوانند چهار شرط مذکور را که در این مطلب و مطالب دیگر آمده رعایت نمایند می توانند از آن نتیجه بگیرند. برای اجرای این دعا کافیست فقط یک ماه چهار شرط را رعایت کنید.

  1. دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب
  2. تعبیر خواب اسم همسر آینده
  3. دعا برای دیدن مقصود در خواب
  4. ذکر دیدن آینده
  5. دعا برای خواب دیدن راه حل مشکل
  6. دعا برای دیدن معشوق در خواب
  7. دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق
  8. دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق

دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب

چگونه وارد خواب عشقمان شویم ؟ چهارمین شرط برای خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران و دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب، نخوردن مال مردم است ( انواع مال حرام یا مال یتیم ) . یک ماه چهار شرط را رعایت کنید و بعد قبل از خواب 7 مرتبه ایت الکرسی را قرائت کرده بخوابید. بسیار مجرب است.( نگاه کنید به دعای محبت سریع الاجابه )

تعبیر خواب اسم همسر آینده

زمانی که شما خیلی اتفاقی خوابی که در آن اسم همسر آینده خود را شنیدید دیدید، باید توجه داشته باشید چهار شرط را که در دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب وجود دارد در یک ماه قبل از دیدن خواب رعایت کرده بوده اید یا نه .در تعبیر خواب اسم همسر آینده آمده است اگر بیننده خواب فطرت پاکی داشت تعبیر خواب اسم همسر آینده تحقق می یابد.

دعا برای دیدن مقصود در خواب

آیا قصد انجام کاری را دارید و می خواهید بدانید در صورت انجام آن می توانید به هدفتان برسید یا قصد شما محقق می شود یا نه؟ دعا برای دیدن مقصود در خواب که در زیر آمده است را بعد از نماز های پنج گانه سه مرتبه قرائت کنید و قبل از خواب یک مرتبه آیت الکرسی بخوانید. اگر خیر و در جهت سود خلق و یا پیشرفت زندگی خودتان به طوری که به دیگران خسارتی نخورد باشد یک روز و یک شب کفایت می کند و در خواب شما مقصود را می بینید در غیر این صورت باید یک ماه هر روز این عمل را تکرار کرده و چهار شرطی که در دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب آمده است را رعایت کنید و دیگر نیاز به خواندن آیت الکرسی قبل از خواب نیست ولی خواندنش خالی از لطف نیست.(نگاه کنید به دعای خواب دیدن آینده)

« اللَّهُمَّ رَبِّ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْمَاعِيلَ وَ مُوسی وَ إِسْحَاقَ وَيَعْقُوبَ و عِیسی، وَرَبِّ مُحَمَّدٍ اَلذی قَدَّستَهُ تَقدِیساً وَرَبِّ جِبْرِيلَ وَمِيكَائِيلَ وَإِسْرَافِيلَ، وَمُنْزِلَ التَّوْرَاةِ وَالْإِنْجِيلِ وَالزَّبُورِ وَالْفُرْقَانِ أَرِنِي فِي مَنَامِي هذا ما تَری فِیهِ الخَیرِ وَ الخَیراتِ وَ البَرَکاتِ »

ذکر دیدن آینده در خواب

دعای خواب دیدن آینده را تحت همین عنوان مطالعه فرمایید و دستور العمل های ذکر دیدن آینده در خواب را که گفته شده عمل کنید. شرایط استفاده از ذکر دیدن اینده در خواب همان شرایط دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب می باشد.

دعا برای خواب دیدن راه حل مشکل

آیا مشکلی دارد که تمام راه های مادی معنوی را برای حل آن بکار بردید و دیگر فکرتان به جایی نمی رسد؟ اگر کلیه دعاهای مخصوص رفع گرفتاری بر شما جواب نداده است .دعا برای خواب دیدن راه حل مشکل می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد .شرایط اجرای آن همان شرایط اجرای دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب می باشد. به مدت سی روز روزی سی صد و سی صلوات برای سلامتی امام زمان بخوانید و قبل از خواب آیت الکرسی را قرائت فرمایید. (نگاه کنید به دعای مخصوص گشایش کار)

 دعا برای دیدن معشوق در خواب

دعا برای دیدن معشوق در خواب که در زیر آمده است را باید هر شب سه مرتبه به مدت سه روز قرائت کنید . در این سه روز شرایط دعایی برای دین همسر آینده در خواب باید عملاً اجرا شود.( نگاه کنید به دعا برای دیدن معشوق در بیداری )

« إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ. ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ. وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ. »

دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق

اگر بین شما و معشوقتان کدورتی پیش آمده و او از شما دور شده است، می توانید دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق را هفت مرتبه بخوانید تا هرچه سریعتر کدورت بین شما برطرف شود و با رفع کدورت و بستن زبان وی بتوانید معشوق خود را بازگردانید.دعای رفع کدورت بین زن و شوهر و بازگشت معشوق را در مطلبی تحت همین عنوان دنبال کنید . برای اطلاع بیشتر در مورد دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق می توانید به مطلبی تحت همین عنوان بروید . دای رفع کدورت و بازگشت معشوق را بهتر است مانند دعا برای دیدن معشوق در بیداری قبل از نماز صبح قرائت کنید ولی اجباری نیست(اجرای شرایطه دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب در اجابت بهتره دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق بهتر است انجام شود )(نگاه کنید به ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق همچنین به سوره ای برای بازگشت معشوق )

« اللهم الّف بینهما کما اصلحت بین محمد و انصاره اللهم یا من ادخل محبه یوسف فی قلب زلیخا و یا من ادخل محبه موسی فی قلب آسیه بنت مزاحم و یا من ادخل محبه محمد فی قلب خدیجه بنت خویلد ادخل محبه (نام شخص طالب را ببرد) فی قلب (نام طرف قهر کرده را ببرد) کما ادخلت اللیل فی النهار و النهار فی اللیل و الذکر فی الانثی لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الّفت بین قلوبهم و لکن الله الّف بینهم انه عزیز حکیم و لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم »

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در مطلب سوره ای برای بازگشت معشوق آمده بسیار قابل توجه می باشد چرا که این دعا از نشانه های اراده ی قوی خداوند است. به این صورت که اگر خداوند کاری را بخواهد حتما انجام می شود. و به همین دلیل است که جزو ده دعای بازگشت معشوق می باشد.دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق بر دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب چیره است. دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را بعد از هر نماز یومیه بخوانید.

« إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (نحل، ۴۰)إِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل عمران، ۴۷ و…) خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل‏عمران، ۵۹) إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ (یس، ۸۲) وَیَوْمَ یَقُولُ کُن َیَکُونُ (انعام، ۷۳) »

بیشتر بخوانید :

سنگ مهرومحبت

سنگ ماه تولد

ده دعای بازگشت معشوق

برگرداندن معشوق با موکل

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق

 آیت الکرسی برای محبت زن و شوهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن